Malatyaya könnyű vasúti vagy könnyű metró közlekedési rendszer

Malatyaya könnyűvasúti rendszer vagy könnyű vasúti tranzit rendszer: Malatya Metropolitan Municipality jelöltjelölt. Dr. Dr. Ibrahim Gezer, "a projektek végrehajtása a Malatya régió megragadó szereplője" - mondta.
egyetemi tanár Dr. İbrahim Gezer beszélt a Huzur Rádióval, és emlékeztetett arra, hogy Bilgi Yolu Oktatási és Kulturális és Szociális Kutatóközpont (BİLSAM) alapítója, és olyan fontos szervezeteket vezetett, mint a Fırat Fejlesztési Ügynökség (FKA), és számos projektet valósított meg és valósított meg ezeken a területeken. kijelentette, hogy aktívan részt vesznek a regionális fejlesztésekhez hozzájáruló tevékenységekben.
Szintén kifejezte véleményét a Trambus rendszerről. Dr. Gezer kijelentette, hogy elfogadták a könnyű vasúti vagy könnyű metró közlekedési rendszert, de ezek a projektek költségesek voltak, és úgy döntöttek, hogy a szükséges infrastruktúrák biztosítása után lépnek fel.
Ha egy órán belül legalább egy 10-15 ezer utas szállítására van szükség, mivel városunk elérte ezeket a szabványokat, akkor általában használt villamosvonalak vannak. Ha az egyik irányban szállított utasok száma eléri az 25-30 ezer órát, akkor könnyű vasúti rendszerek vannak. De ha az 40 ezerben található utasok száma a metróban van, akkor a metrónak nevezzük a földalatti rendszereket. Ismert, hogy a Malatya könnyű vasúti rendszerének megfelelő utasforgalom újonnan alakult. Ezek a projektek drága projektek, jól megtervezni kell őket, jól kell dönteniük. A rossz döntés itt hagyhatja városunkat és más városokat nagyon komoly költségterheléssel.sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések