Véget ért a Nemzetközi Sarıkamış Kupa

Véget ért a nemzetközi Sarikamish Kupa: a Törökország Síszövetség Kupa versenyei, amelyeket Erzurumban rendeztek, 10 ország 63 sportolójának részvételével.

az Erzurumban 10 ország 63 sportolójának részvételével megrendezett Törökországi Síszövetség által lezárult „Nemzetközi Sarikamish Kupa”.

A Palandöken Síközpontban rendezett torna második napján szlalom kategóriában rendeztek versenyeket. A verseny utolsó napján a török ​​Daşdemir Tugba női első, második Irem Leader versenyzőjeként küzdött az atléták fokozatának megszerzéséért, Foroughi Abai iráni sportolók pedig a harmadikok voltak.

A férfiaknál az iráni Hossein Shemshaki Saveh, míg a második a görög Nikos Bonou, a harmadik pedig az iráni sportoló, Porya Shemshaki Saveh lett. A Xanadu Hotelben tartott ünnepségen a győztes sportolóknak a szövetség adta át érmeit.

A Törökország Síszövetsége, az Omar anal általános koordinátora nyilatkozatában kijelentette, hogy a verseny utolsó két napja szerint Törökország mindkét férfiban nagy sikereket ért el nőknél.

Hangsúlyozva, hogy a nemzeti csapat sikeressége minden egyes Analıt meghalad, az ilyen versenyek az egész szezonban folytatódnak, hozzátette.