Jelzőrendszer talált

Létrehozták a jelzőrendszert, de: Adana, a tanár iskolai kereszteződése elutasította azt a kérést, hogy a jelzőrendszert ugyanabban a kereszteződésben hozzák létre, miután a jelzőrendszer napok óta nem működött.
Mivel a ház és az iskolák közvetlenül a Yeşil körút mellett, az Adana központi Sarıçam kerületében épülnek, híd épült a körút bejáratához és kijáratához vezető út keresztezéséhez. Noha az Adana egyik leggyakrabban használt körútja, a híd építése után kialakult kereszteződést nem jelölték meg. Az iskolába belépő és azt elhagyó hallgatók száma a baleset ideje alatt is nagy számú balesetet jelent. Ezenkívül a TOKI Köprülü középiskolai tanár, Uğur Avşar követelte, hogy az iskola vezetõje forduljon az önkormányzathoz a csomópont jelzésére. Az iskola vezetősége azt mondta a Közlekedési Koordinációs Központnak (UKOME): „Iskolánk a DSI TOKI lakóépületében található, a Yeşil sugárúton. Diákjaink számára veszélyt jelent az a tény, hogy a lakások bejáratánál és kijáratánál nincs közlekedési lámpát jelző rendszer, valamint a viszonylag gyorsan áramló forgalom. Követeljük a jelzőrendszer építését a helyszínen. ”
22 november 2013 az UKOME által benyújtott petícióról 31 november 2013 az izasyon időpontjára nem helyénvaló a forgalomirányítás helyének függvényében a jelzést létrehozni, hanem a közlekedésbiztonság érdekében a Kozan Road, Green Boulevard vonal mellett döntöttek az 3 sor acél földgombjának felszereléséről ”.
Ezen időpont után a hallgatók továbbra is átkeltek az utcán anélkül, hogy jelzés nélkül kockázták volna az életüket. 2 hónappal a válasz után. 24 február 2014 Avsar tanár, aki kérelmet nyújtott be a hallgatók halálának megakadályozására szolgáló jelzésért, az utcára sújtott teherautó következtében halt meg.
A helyzet bejelentését követően az UKOME 28 felállított egy jelzőrendszert azáltal, hogy megkezdi a munkát a kereszteződésen március 2014-on. Bár a 10 nap telt el, a jelzőrendszert nem lehetett működtetni. Ezért, amikor a tanár meghal, a hallgatóknak a jelzés miatt az életétől való félelem miatt továbbra is az iskolájukba kell járniuk. Az iskolába érkező diákok kijelentették, hogy nagyon idegesek voltak a tanáraikhoz és az út nagyon veszélyes volt. „Nincs értelme, hogy a jelzést ez idő után végezzük. Bennünk él a fájdalom. A jelzés egyébként nem működik. ”
Az UKOME tisztviselői szerint a jelzés infrastrukturális munkája még nem fejeződik be, tehát a lámpák nem működnek, a lehető leghamarabb befejeződik.
csevegés


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar