2. Davraz Motosnow versenyek

2. Davraz Motosnow Races: a szálloda síterepén készült Törökország egyik legnagyobb síterepe, Davraz ezer 400 méteres pályája, a versenyzők versenyeztek a lehető leghamarabb.

Az Isparta Ifjúsági Szolgáltató és Sport Tartományi Igazgatóság és az Isparta Motoros Sportklub (ISMOK) által idén második alkalommal rendezett 2. Davraz Motosnow versenyeket a központ szállodai negyedében előkészített 2 méteres pályán rendezték.

Az 8 versenyző, aki a pálya minél előbbi befejezéséért küzdött, időről időre nehéz volt. Ali İhsan Özbek volt az első 1 másodpercekkel az 3 percben, Eray Tokgöz az 35 percekkel, 3 másodpercekkel, Yunus Efe Öztürk az 41 percekkel és 3 másodpercekkel.

A díjak nyerteseit Tahir Demir Isparta kormányzóhelyettes, İrfan Veli Kayacan, az Isparta önkormányzat kulturális és szociális ügyekért felelős igazgatója, valamint Murat Gevrek, az ifjúsági szolgáltatások és sport tartományi igazgatója adta át.

Crisp, az AA tudósítója szerint tavaly hóval versenyzett motorkerékpár a motosnow-nak adott nyilatkozatában elmondta, hogy Törökországban és a világon Davrazban tették meg először.

Megállapítva, hogy idén a második versenyt tartják, és különböző tartományokból érkeztek versenyzők, Gevrek elmondta: „Célunk, hogy ezeket a versenyeket a jövőben bevonjuk a tevékenységi programba. Ugyanakkor megpróbáljuk növelni Davraz tudatosságát ”.

Gevrek, ezek a versenyek, amelyek a nemzetközi szövetséghez jelentkeznek, a hivatalos státuszon fognak működni - tette hozzá.