Izmir a jégpályán

Jégpálya bélyegző Izmir: Izmir Metropolitan Municipality apró sportolói, a műkorcsolya-bajnokság, amelyet a törökországi Capital Incentives tartott, 2 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzérmet nyertek.

Ösztönző műkorcsolya-bajnokság Törökországban İzmir Metropolitan Municipality szeme tele volt a siker nevében versenyző sportolókkal. Az ankarai BELPA korcsolyapalotában megrendezett bajnokságban, amelyen Izmir mellett 15 csapat és 77 sportoló vett részt Isztambulból, Kocaeli és Ankara városából, Izmir mellett az izmiri Metropolitan Belediyespor sportolói 2 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzérmet nyertek.

Batu Tasasız az 6-7 férfiak kategóriájában és Sezen Öztürk a női kategóriában megverte az összes versenyt, és elérte a bajnokságot. 6 - Toprak Güllükaya nyerte meg az 7 és Nehir Alan közötti férfiak ezüstérmet, aki ugyanabban a korosztályban küzdött a harmadik helyen.

Berkant Algül versenyez az 9-10 korosztály kategóriában és a Defne Günce Kılıç a női kategóriában megnyerte az ezüstérmet, míg Efe Kızık és Ezgi Güler megnyerte a bronzérmet.