Aláírások a Sivas Demirağ szervezett ipari zónához

Aláírták a Sivas 40 éves álmát és a Demirağ Szervezett Ipari Övezet infrastruktúra-építési Protokoll szerződését, amely 40 ezer embernek ad munkát.


Sivas kormányzó kormányzósága Dr. A Hasan Canpolat csarnokban tartott aláírási ceremónián; Davut Gül kormányzó, Mehmet Habib Soluk Sivas helyettes, Sami Aydın polgármester, Mehasi Nebi Kaya Sivas tartományi főtitkár, Mustafa Eken TSO-elnök, Bekir Sıtkı Eminoğlu OIZ-menedzser és Tuğrul Çelik felelős OZ ER-KA İnşaat Aİ cég megtalálták.

Az aláíró ünnepségen Davut Gül kormányzó kijelentette, hogy a szervezett ipari övezetek 3 partnerek minden tartományban. tartományi közigazgatás, önkormányzatok és kereskedelmi kamarák.

Megállapítva, hogy 814 hektár földterületünk van a Demiraği Szervezett Ipari Övezetben, Gül elmondta: „Ennek különbsége a többi szervezett ipari zónától; Minden csomaghoz tartozik egy halcsontvonal. Más szavakkal, 224 ipari parcellánkból 224-nek van lehetősége elérni a vasutat. Ez tesz minket erőssé és különbözõvé. Habib Soluk minden szakaszban hozzájárul a csomagok vasútvonalának megépítéséhez. " beszélt.

Emlékeztetve arra, hogy a fejlesztési tervet 2015-ben hagyták jóvá, Gül elmondta: „40 éve beszéltünk erről, de ennek tényleges folyamata felgyorsult az elmúlt 3 évben. A rendezési terv jóváhagyása önmagában nem elegendő. Ha követi a normális kisajátítási folyamatot, ez 5 évig, 10 évig, 15 évig tarthat. Nagyon nehéz feladat elérni azokat, akik rendelkeznek földdel, és ezeket a földeket megvásárolni a pénzéből. Ha a kisajátítás nem oldódik meg, nem kezdheti meg a munkát. A Miniszterek Tanácsa sürgős kisajátítási határozatot hozott e téren. A szervezett ipari övezetekben nincs más hely, ahol a miniszteri testület az elmúlt 15 évben sürgős kisajátítási határozatot hozott. Projektünk befejeződött, és június 7-én megvalósítottuk a projektpályázatot. " Formában beszélt.

Az infrastrukturális munkáknak kétéves időszakuk van, és megjegyezte, hogy Rose azt mondta:

„Kívánságunk, hogy 2019. szeptember 4-én véget érjünk. Miert van az? A Sivas Kongresszus 100. évfordulója. A 100. évben 100 projektünk volt. Ezt megosztottuk a nyilvánossággal is. Szeretnék köszönetet mondani İsmet Yılmaz nemzeti oktatási miniszterünknek, oktatási miniszterünknek, Mehmet Habib Soluknak, parlamenti képviselőinknek, polgármesterünknek, a kereskedelmi kamara elnökének, a különleges igazgatás főtitkárának és csapatának, valamint az infrastruktúrát kiépítő cégnek, különösképpen İsmet Yılmaz oktatási miniszterünknek, aki a Demirağ által szervezett ipari zónának minden szakaszában irányított minket. Amikor ez a hely teljesen meg lesz töltve, 40 ezer embernek ad munkát. Ha a Sivas fejlődik, akkor a magánszektor fogja fejleszteni. Szinte mindent meg lehet tenni a szivasi állami beruházások szempontjából. Ha hiányosságok vannak, akkor azok is megtörténnek. Vagy a tervezés szakaszában, a projekt szakaszában vagy a tényleges építési szakaszban van. Az ipar tovább fejlődik, amikor itt megnyílik a magánszektor. Sok sikert városunknak. "

Sivas Soluk helyettes kijelentette, hogy mindegyik gyár 10 és 100 dekádból áll, és azt mondta: „Nagyon fontos, hogy minden gyár belépjen a vasúti napellenző hálózatba. Abban a helyzetben vagyunk, hogy elérjük a kikötőket. Közvetlenül mellettünk lesz egy 520 dekás logisztikai központ. Amikor a Demirağ Organize Sanayi-vel közös logisztikai központ befejeződik, a Sivas valóban el fogja törni a héját. Kívülről érkezik bevándorlás. Nem az a megoldás, ha nem vándorolunk be Sivasba. " mondott.

Aydın polgármester és Kaya főtitkár azt is kívánta, hogy a Demirağ Szervezett Ipari Övezet hasznos legyen városunk számára.

A beszédeket követően Davut Gül kormányzója és az ÖZ ER-KA Construction Inc. cége, a Tuğrul Çelik között írtak alá jegyzőkönyvet.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések