Sakarya MTB Kupa Légzés

Nemzetközi hegyi kerékpáros bajnokság A Sakarya MTB Kupa első napja, az 30 ország a Sunflower Bicycle Valley-ben került megrendezésre, több mint 150 sportoló részvételével. Timofei Ivanov orosz kerékpáros, aki az Elite Men kategóriájában versenyzett, megnyerte az aranyérmet; Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor sportolója, Anton Sintsov megnyerte a bronzérmet. A fiatal férfiak kategóriájában a Metropolitan Belediyespor kerékpáros csapat sportolója, Halil İbrahim Doğan nyerte el a díjat.

A Fővárosi Önkormányzat elnöksége alatt megrendezett Sakarya MTB Kupa Nemzetközi Pedál Bajnokság A Napraforgó Kerékpár-völgyben a Sakarya MTB Kupa „Tiszta világ pedálja” témája kezdődött. Mehmet Kasapoğlu ifjúsági és sportminiszter kezdte meg a versenyeket; Irfan Balkanlıoğlu bajnoki kormányzó, Zeki Toçoğlu polgármester, Erdogan Atabek AK párthelyettes, Fevzi Sword, AK párt tartományi elnöke, Erol Küçükbakırcı kerékpárszövetség elnök, kerékpárosok és nagyszámú néző került sor. Az Elite Women kategóriában megkezdett versenyek a fiatal férfiak, a fiatal nők és az elit férfiak versenyével folytak.

Fiatal férfiak a Metropolitan Tribune-ban
Blaza Pintaric Szlovéniából az Elite Women kategóriában volt a bajnok; Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor kerékpáros csapat sportoló Halil İbrahim Doğan a Fiatal Férfiak kategóriában kapott díjat. 3 fiatal férfiaknak nyert Okan Aydoğan-t. Halil İbrahim Doğan a verseny után beszélt, azt mondja, köszönöm azokat, akik hozzájárultak a szervezethez. Gyorsítás. Nagy célunk van az 2019-ban. Okan Aydoğan gratulált az összes versenyzőnek és megköszönte őket a létesítményért. A Fiatal Nők kategóriában a bajnok Azize Bekar volt.

Nagy izgalom az Elite Menben
A Zaki Toçoğlu elnök által elindított és az 150 országban közvetített Sakarya MTB Kupa Elite Men versenye megállt a légzésről. Az 6 színpad versenyei után Timofei Ivanov megnyerte az aranyérmet. Zeki Toçoğlu elnök elnyerte Martins Blums által adott ezüstérmet; A bronzérem tulajdonosa Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor sportolója, Anton Sintsov volt. A díjkiosztó ünnepség után egy vízkút került fúrásra, hogy elérje az 15 ezer embert Afrikában a társadalmi felelősségvállalási projekt keretében.

Nagy nyomvonal
Timofei Ivanov bajnok sportoló azt mondta, hogy boldog a bajnokság után, és azt mondta: üre köszönöm azokat, akik itt meghívtak minket. Nagyszerű pálya, nagyszerű szervezet. Nagyon jól találtam, és nagyon köszönöm.