A World Mountain Bike Bajnokság fő járműszponzora TOYOTA lesz

dunya mountain bike bajnokság fő jármű szponzora toyota volt
dunya mountain bike bajnokság fő jármű szponzora toyota volt

A TOYOTA a World Mountain Bike Marathon Bajnokság és a Metropolitan Cycling Team fő jármű szponzora volt, melyet Sakaryában tartanak 2020-ben. Az aláírási szertartás után Orhan Bayraktar azt mondta: uz Köszönjük a TOYOTA-t a támogatásért. Remélem, hogy a felkészülésünk az 2020-ig folytatódik. A bajnokságot a városunkban tartjuk a legjobb módon.


A TOYOTA az 2020 World Mountain Bike Marathon Championship és a SALCANO Sakarya Metropolitan Cycling Team fő szponzora volt, amelyet az elnökség égisze alatt tartanak, a Sakarya Fővárosi Önkormányzat ad otthont. TOYOTA vezérigazgató-helyettes Necdet Şentürk, Világbajnokság Szervezete Igazgatósága és Fővárosi Önkormányzat Ifjúsági és Sportszolgáltatási Osztálya elnöke Orhan Bayraktar, izHiVállalati tervezési igazgató, Konak Erhan, vállalati tervezési asszisztens igazgató Aziz Sırnaç részt vett az aláíró ünnepségen. Az 4 Hybrid jármű, amelyet a TOYOTA a szponzorálási megállapodás alapján oszt meg, részt vesz a versenyeken.

Kerékpárszállító szponzor
Orhan Bayraktar, aki megköszönte a TOYOTA gyárat a támogatásért, azt mondta: ık A kerékpárra szponzorálási megállapodást írtunk alá, amely nagyon fontos helyet foglal el városunk sport jövőjében. A TOYOTA a World Mountain Bike Marathon Championship és a kerékpáros csapatunk fő támogatója lett. Fontosnak tartjuk mind a bajnokságot, mind a tevékenységeket, amelyek növelik városunk kerékpáros kultúráját. A Napraforgó-völgy és a Kerékpározás-sziget projektünk a világ kerékpáros közönségében változott. Remélem, hogy a felkészülésünk az 2020-ig folytatódik. A bajnokságot a városunkban tartjuk a legjobb módon.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések