A Mersin leghosszabb és legnagyobb kihívást jelentő szakaszának befejezése

A túra leghosszabb és legnehezebb szakasza

A Mersin Fővárosi Önkormányzat által idén ötödik alkalommal megrendezett „Tour Of Mersin International Cycling Tour” 5. szakaszának a leghosszabb pályája 192 kilométer. A 2. szakasz általános osztályozásának győztese Aaron Grosser lett a Germany-Bike Aid pro csapatából.

Mersin kormányzó Hivatal égisze alatt Törökország Mersin Fővárosi Önkormányzat és a Kerékpáros Szövetség tartottak együttműködve 5. Tour of Mersin nemzetközi kerékpáros túra 2. A színpad a Mut.

A túra leghosszabb és legnehezebb útja az 2. A színpadon Mut, Gülnar, Silifke, Erdemli és Mezitli az 5 kerületi versenytársakkal jártak. 2. A színpad általános győztese, Aaron Grosser a Németország-Bike AID profi csapatából, nem hagyta el a csúcsot a versenytársainak.

A díjátadó ünnepség Mezitli Soli Pompeiopolis'de szakaszában a Mersin Fővárosi Önkormányzat polgármestere, Gulcan Winter, Mezitli polgármestere, Neşet Tarhan, Mut alpolgármester Ahmet Can, Silifke polgármester-helyettes Ömer Semih Yilmaz, a tanács tagjai és számos sportrajongó vett részt.

Samoilau nem vesztette el a sárga fürdőruhát

A körülbelül 5 órát tartó versenyen az összes 192-kilométert megtett sportolók problémamentesebb kihívást jelentettek. 2. Az 192 km a színpadon a pedálozás és a verejték versenyzők elhagyása mellett, Mersin természeti és szépségeinek kíséretében befejezte a tanfolyamot.

Mut kerület Karacaoğlan Park 5 kezdődik a csomópont. Tour of Mersin nemzetközi kerékpáros túra 2. A színpad véget ért Mezitli, Soli Pompeiopolis. 2. Második helyen érkezett a németországi Herrman Radteam Florian Obersteiner és harmadik lett a Kazahsztán nemzetközi pálya kerékpáros csapatának Roman Vassilenkou.

Mint a hegymászó vezető, az Orange Jersey tulajdonosa Mustafa Sayar a Salcano Sakarya BB csapatából. Branislau Samoilau, a Fehéroroszországi Mınsk Cycling nem vesztette el a Yellow Jersey-t a versenytársainak a második napon, mint az Általános besorolás győztese. Herrman Radteam Florian Obersteiner nyerte el a Turquoise Jersey-t Sprint Leader-ként.