Isztambuliak forgalom nélkül rohantak Üsküdarban

Isztambuláris viselet uskudarda forgalom

Az Isztambul Fővárosi Önkormányzat által szervezett 'Futok Isztambult' esemény "Szeretne futni egy forgalomtól mentes Üsküdarban?" Mottóval készült. A fogyatékossággal élő állampolgárokat is élénkítő eseményen kétezer isztambuli lakos heves versenyben volt céljuk eléréséért. A férfiaknál Mestan Turhan, a nőknél Damla Çelik nyerte az első helyet.

A Spor Istanbul, Isztambul Fővárosi Önkormányzat leányvállalata által szervezett 'Futok Isztambult' sorozat második versenyét ma rendezték Üsküdarban. - Szeretne futni egy forgalomtól mentes Üsküdarban? Körülbelül kétezer isztambuli lakos futott Üsküdarban jármű és forgalom nélkül az eseményen, amelyet a szlogen segítségével hajtottak végre, és élénkítette a fogyatékkal élő futókat. Hilmi Türkmen Üsküdar polgármestere, Ayhan Kep, az IMM ifjúsági és sportmenedzsere, valamint Yusuf Önen, a Spor Isztambul vezérigazgató-helyettese is részt vett az eseményen.

10: 31: 41: 32: 10: 32: 15: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX; fejezte.

A Nők Általános Osztályozási kategóriájában az 38: az 36 volt az első versenyző, aki percértékkel elérte a célvonalat. Elif Mert a második helyet szerezte az 40: 20 perc alatt, és Emine Baydilli a harmadik helyet az 43: 28 perc alatt.

Az esemény légzési gyakorlatokkal és bemelegítő mozgásokkal kezdődött. Az esemény díjátadó ünnepségen zárult le.

FOLYTATOTT ÉVEKNEK

Az idei 'Futok Isztambult' sorozat 5 szakaszból áll, amelyek közül az egyik egy speciális szakasz. „Isztambulot futom” A 4. évad első versenyét márciusban rendezték a Nemzetközi Nőnap gyorsasági szakaszával. Az Üsküdar Színpad utáni versenyek; A Caddebostan Színpad egész évben folytatódik a Bakırköy Színpaddal és a Bebek Színpaddal, a sorozat utolsó versenyével.

Az első futás 2016-en segített

Az „Isztambul futok” projekt, különösen az Isztambul Maratonon és Isztambulban, beleértve a Félmaratont is, hogy ösztönözze a törökországi közúti versenyen való részvételt, megszervezze az országúti verseny résztvevőit alternatív versenyekre, sorozatban biztosítsa a versenyzőket, hogy alkalmazkodni tudjanak a rövid távú verseny kezdőinek 2016-ban valósult meg.

A 10 km-es pályán futó versenyeket elektronikus időmérő chipekkel mérik. Az egyes versenyeken, ahol a győzteseket különféle ajándékokkal jutalmazzák, külön külön kitüntetést kapnak. Azok a futók, akik mind a 4 sorozatversenyt teljesítik, egyesítik az érmeiket, és kitöltik az 'I Stambul futok' érmet.