A kedvencek nem elégek Cankaya-ban

Kedvencek a Cankayada Zorlanmadi-ban

az Ankara Automobile Sports Club, a késői ralici emlékére Hasan Kalaycı 2019 török ​​hegymászó bajnokság, amelyet Çankayában rendeztek, 4 lábnyira egy sikeres szervezés maradt.

6 km. A hosszú aszfaltos pályán 3 lehajtón futott versenyen Çağlar Ünüvar a 2-es kategória első helyét szerezte meg Opel Astra GSI-jével, míg a BC Vision Motorsport megbízásából a Fiat Palio Kit Carral versenyző Nizamettin Kaynak jött be. a második, a GP Garage My Team képviseletében egy Fiat Palióval versenyző Ramazan Ekiz pedig a harmadik helyet szerezte meg.

A 3-as kategóriában, amely a Renault Sport Clios küzdelme volt, az ankarai Refik Bozkurt lett a nap leggyorsabb neve, míg a BC Vision Motorsporttal versenyző Ayhan Germirli lett a második, Erdal Etyemez pedig a harmadik. , amely két autó küzdelmének volt szemtanúja, a Mitsubishi Lancer EVO Emin Cem Yalın, aki a GP Garage My Team képviseletében versenyzett a IX-szel, az első helyet és a "legjobb idő" díjat nyerte el. A verseny "Legjobb csapat" díját, ahol Tuğrul Köselenen a 4. kategóriában második lett a Seat Leon Supercopa-val, a GP Garage My Team kapta.

A győztes sportolók díjat, aki életét vesztette egy tragikus közlekedési baleset 1980 Ankara Törökország Rally Champion sportolók Hasan Kalaycı feleségével és a másodpilóta mutatták Kalaycı Duna és ANOKA tisztviselők.