Törökország Mountain Bike Championship lélegzet volt vágva

pulyka lélegzetelállító hegyi kerékpározás bajnokságot
pulyka lélegzetelállító hegyi kerékpározás bajnokságot

Törökország egyik legmodernebb kerékpáros létesítmények a Napraforgó-völgy Kerékpár MTB legfelsőbb vezetője Sakarya Törökország részt a bajnokság, „World Mountain Bike Világ 2020 kerül látást ad otthont a bajnokság. Elnökének égisze alatt folytatjuk erőfeszítéseinket a 2020 szeptemberi legjobb nemzetközi verseny rendezésére. ”


Sakarya polgármester Ekrem Yüce által adományozott Sakarya Fővárosi Önkormányzat és Törökország, amely egyike a legmodernebb kerékpáros létesítmények a napraforgó-völgyi kerékpárút csatlakozott a Sakarya Törökország MTB bajnokságon. Az 3-4 Citizens nagy érdeklődést mutatott az augusztusban zajló versenyek iránt. Az 3 40 sportolók augusztus szombaton vettek részt a versenyen. Az 4 411 sportolók augusztus vasárnap tartott versenyen vettek részt. Az 451-t különféle típusú terepjáró és szitáló versenyként gyártották. A 2 kategóriákban különféle férfiak és 6 kategóriákban a nők tartják. A Sakarya SALCANO Team atléta, Halil İbrahim Doğan először az U-3 versenyen, a második pedig az Általános Osztályban. Onur Balkan a harmadik a férfiak kategóriájában. Supreme elnök Program, valamint a kormányzó Ahmet Hamdi Nayar, Törökország Kerékpáros Szövetség alelnöke Irfan Celik, aki polgármester Fevzi Sword, Sogutlu polgármester Koray Oktay Öztan, Geyve polgármester Murat Kaya, SUB alkancellár Prof. Dr. Csatlakozott Sinan Serdar Özkan, Arif Özsoy ifjúsági sport tartományi igazgatója. A program végén a lottón nyert 23 kerékpárokat szállított polgármesternek és Nayir kormányzónak.

7-től 70-ig mindenkinek
A programban beszélt, Ekrem Yüce elnök: Sak, Nagy örömünkre szolgál, hogy újabb bajnokságot rendezünk Sakaryamizunkban, amely egyre fontosabb lépéseket tesz a kerékpáros városrá válás felé. Röviddel azelőtt, az elnöki kerékpártúra városunk kap helyet elején az izgalom a Törökország-Sakarya MTB bajnokság mindig együtt élnek. Mindenekelőtt a kerékpározás rendkívül fontos a környezet és az egészség szempontjából, és minden ember számára alkalmas jármű az 7 és az 70 között. E célból mindent megteszünk annak érdekében, hogy minden polgárunk profitáljon ebből a sporttevékenységből, és növeljük kerékpáros útjainkat kerékpárbarát városunkban. A kerékpározás természetesen hasznos eszköz a különféle kategóriákban végzett sporttevékenységekhez is. ”

Bemutatjuk városunkat az egész világnak
Yüce polgármester elmondta: „Jövőre az 2020 hegyi kerékpáros bajnokságot rendezzük, amely a Sakaryát hozza a világba. Elnökünk égisze alatt folytatjuk erőfeszítéseinket a 2020 szeptemberi legjobb nemzetközi verseny rendezésére. Remélem, hogy a lehető legjobb módon bemutatjuk városunkat és országunkat a világnak. Fővárosi önkormányzatként továbbra is megtesszük a szükséges lépéseket a kerékpáros kultúra terjesztése és gyökerezéséhez. Ebben az alkalomban sikert kíván a versenyekben részt vevő összes csapatnak és sportolónak; az izgalom és a verseny nagy; de végül remélem, hogy a bajnokságot barátság nyeri meg. ”

A kerékpár a márka egyik értéke
Ahmet Hamdi Nayir kormányzó azt mondta: „Ma élvezzük az egységét ebben a gyönyörű környezetben olyan fontos kérdésekben, mint a sport. Gyönyörű Sakarya egyik márkaértéke kétségtelenül a sport. Ez a terület, amely különbözteti városunkat a sport területén, büszke városunkra és a kerékpározás arca. Nem kétséges, hogy az atléták, az itt megrendezésre kerülő bajnokságok erőfeszítései értékeket szereznek. A sport, amely minden egyén számára szükséges, és amely szerepel a központi kormányzat és az önkormányzatok napirendjén, helyet foglal el a megszervezendő mezőkkel, a kurzusokkal és az ösztönzőkkel. Szeretnék köszönetet mondani minden barátunknak, a Szövetségünknek és a Fővárosi Önkormányzatnak, az ifjúsági és sportszervezetnek, valamint az összes rokon barátunknak, akik ezen a bajnokságon dolgoztak. ”


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar