Halláskorlátozott kerékpáros világbajnokság lélegzete!

a világ lélegzetelállító kerékpáros bajnoka lélegzetelállító

Együttműködve a kormányzóság Gaziantep, Gaziantep Fővárosi Önkormányzat Ifjúsági és Sport Services Department elnökség Törökország Siketek Sport Szövetsége együttműködési xnumx'ünc tartott először Törökországban világ süket A második nap a kerékpározás bajnokság, volt a színhelye a kemény versenyben

A lélegzetelállító Egyéni Időfutam Versenyen a 25 km-es női kategóriában az ukrán Jelisaveta Topcsaniuk, az orosz Alekszandra Ruszlanovna Evdokimova és Viktória Vjacseslavovna Shirjavskova végzett. Férfiaknál 35 km-en az orosz Dmitrij Andrejevics Rozanov, az azonos országból Ivan Vladimirovics Makarov és a lengyel Pavel Arciszewski szerzett érmet.

A „Sportbarát város” identitásához méltó nemzetközi szervezetekkel minden figyelmet összegyűjtő Gazi város 29. november 02-ig, szombatig az izgalmak örvénylésének ad otthont a siket kerékpáros világbajnoksággal, amely október 2019-én, a Köztársaság napján kezdődött. A bajnokságban az USA, Brazília, Csehország (CSEHIA), Görögország, Hollandia, Magyarország, Lengyelország, Oroszország, Szlovákia, Zambia és Ukrajna 50 hallássérült sportolója izzad majd érmet a kihívásokkal teli pályákon.

A bajnokság második napján az egyéni időversenyek a nők és a férfiak kategóriájában felvetették az adrenalint és izgatották a közönséget. Az 25 és az 35 kilométeres versenyt egy könyörtelen versenyen, a sportolók versenyén értékelték.

A 56022 kilométeres pályán, amely a Kilis út útvonalán létesült a Gaziantep Állatkert előtt, az 25-es utcából indulva, Burç Yolu irányába 12 sportoló versenyzett. A brazil Livia De Assis Trivizolt kizárták a versenyből. A viadalon aranyérmet szerzett az ukrán Jelisaveta Topcsaniuk. Topchaniukat Aleksandra Ruslanovna Evdokimova és Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova követte Oroszországból.

Az 35 férfi versenyző győztese volt az oroszországi Dmitrij Andreevics Rozanov, aki az 14 kilométer pályán versenyezte, honfitársa, Ivan Vladimirovics Makarov követte, és a lengyel Pavel Arciszewski a harmadik lett a versenyen.

A csapat rangsor végén a nap, Oroszország perces 1 34 26 óra másodperc az első, Lengyelország perces 1 44 21 óra másodpercig második, míg Törökországban volt a harmadik 1 50 óra perc másodperc 8.