Yedikuyular síközpont A szezonra való felkészülés

a síközpont a szezonra készül
a síközpont a szezonra készül

Güngör polgármester kijelentette, hogy a szezon előkészítése folytatódik a Yedikuyular síközpontban, és hozzátette: yerine Új értékesítési házakat építünk, amelyek a térségben a szabálytalan étkezési és ivószerkezetek helyett tisztességesebb szolgáltatást nyújtanak vendégeinknek. Az új létesítmények elősegítik és értékesítik városunk helyi termékeit is. Sok szerencsét.

Kahramanmaraş Hayrettin Güngör polgármester, a TRT Çukurova Radio Yedikuyular síközpont nyilatkozatokat tett az élő közvetítésről. Güngör, kijelentve, hogy a létesítménynek rendkívül fontos a régió számára, azt mondta: „Üzemünk körülbelül 15 kilométerre fekszik a városközponttól. Honfitársaink és a városból érkező vendégeink a síközpontunkba 10 távolságra helyezkednek el a központtól. Tavaly 800 vendégek ezreit fogadtuk a létesítményünkben. Arra törekszünk, hogy tovább növeljük ezt a számot. ”

Intenzív érdeklődés

Güngör polgármester elmondta: „Az Yedikuyular síközpontot 1,5 millió négyzetméter alapterületre tervezték. További kifutópályák és létesítmények szintén a projekt részét képezik. Ezen dolgozunk. A szomszédos városokból érkező vendégeink, például Gaziantep, Adiyaman, Sanliurfa, Hatay, Adana, Osmaniye és Mersin nagy érdeklődést mutatnak a síközpont iránt. Fontos felkészülést kezdtünk az új szezonra, hogy megfeleljen ennek az érdeklődésnek. ”

Meghívó a sípályára

Mayr Hayrettin Güngör, a Fővárosi Önkormányzat polgármestere kijelentette, hogy a terület, ahol a képszennyezést okozó étkezési és ivóberendezések szebb lesznek, azt mondta: Új struktúrákat építünk, amelyekben a régió vendégei kielégítő környezetben kielégítik igényeiket, és városunk helyi termékeit eladni fogják. Csapatunk gyorsan dolgozik. Remélem, hogy munkánk szolgálatban lesz az új szezonban. Szeretném meghívni honfitársainkat és a szomszédos városokat az Yedikuyular síközpontba az új szezonban.

Jelenlegi vasúti pályázati ütemterv

mert 10
mert 10

TÜLOMSAŞ Tűzoltó szolgálat

Október 10 @ 10: 00 - 11: 00
mert 10
A Levent Elmastaş-ról
RayHaber szerkesztő

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Ez az oldal Akismet-et használ a levélszemét csökkentése érdekében. Ismerje meg, hogyan dolgozik a megjegyzésed.