Lakes Express jegyárak: Isparta-Izmir (Basmane) vonal napi rendszerességgel, a Lakes Express, 262 utaskapacitás Beállítja az 4 kocsikkalEz áll. A Lakes Express, amely 25. október 2019-én kezdte meg útjait az Isparta Izmir vonalon, fontos igénynek felel meg a Földközi-tenger és az Égei-tenger közötti utazások során.
A Lakes Express 22: 30-kor indul Basmane-ból és 22: 00-kor Isparta-ból. A vonatszervezés 15400 sorozatú DMU készlet, az 1. és a 2. kocsi számozatlan, a 3. és a 4. kocsi száma eladó. Jegyeket lehet vásárolni a TCDD EYBİS rendszerből.
Lakes Express állomások
TCDD Lakes Express Train, Torbali, Selcuk, Ortaklar, Aydin, Nazilli, Goncali, Denizli, Dinar, Gumusgun összesen 30 a megállóban az utasok letölteni és letölteni.
- Izmir (Basmane) Törökország
- Adnan Menderes repülőtér
- Torbalı
- Tepeköy
- Selçuk
- fenyőligetben
- partnerek
- Germencik
- İncirliova
- Aydin
- pavilon
- Sultanhisar
- ATCA
- Nazilli
- Kuyucak
- Horsunlu
- Buharkent
- Sarayköy
- Goncalı
- DENÝZLÝ
- Kaklik
- bódé
- lugas
- Dazkırı
- dinár
- Karakuyu
- Keçiborlu
- Gümüşgün (busz) - BURDUR (busz)
- Bozanönü
- İsparta
Lakes Express térképe
Lakes Express jegyárak
Az utazás ára İzmir (Basmane) és Isparta között a Lakes Express-en személyenként Ft 50.
Lakes Express Expedition Times
Izmir Isparta Lakes Express menetrend
Minden nap az 22-en: indul az 30-ről az Izmir Basmane vasútállomáson
Állomás neve | állás (Perc) |
indulás érkezés |
Izmir (Basmane) Törökország | 22:30 | |
Gaziemir | ||
Adnanmenderes repülőtér | 1 | 22:55 |
Torbalı | 2 | 23:24 |
Tepeköy | 2 | 23:30 |
Selçuk | 1 | 23:58 |
fenyőligetben | 1 | 00:12 |
partnerek | 2 | 00:34 |
Germencik | 1 | 00:45 |
Aydın | 2 | 01:07 |
pavilon | 1 | 01:27 |
Sultanhisar | 1 | 01:38 |
ATCA | 1 | 01:44 |
Nazilli | 2 | 01:56 |
Kuyucak | 1 | 02:07 |
Horsunlu | 1 | 02:19 |
Buharkent | 5 | 02:35 |
Sarayköy | 1 | 02:50 |
Goncalı | 1 | 03:07 |
denizly | 15 | 03:33 |
Kaklik | 1 | 04:15 |
bódé | 2 | 04:33 |
lugas | 1 | 04:41 |
Dazkırı | 1 | 04:59 |
dinár | 2 | 05:42 |
Karakuyu | 1 | 05:59 |
Keçiborlu | 1 | 06:20 |
a Gümüşgün | 2 | 06:32 |
Bozanönü | 1 | 06:49 |
İsparta | 07:01 |
Izparta Izmir Lakes Express menetrend
Az Isparta vasútállomás minden nap indul a 22: 00 útvonalon.
állomás | állás (Perc) |
indulás érkezés |
---|---|---|
İsparta | 22:00 | |
Bozanönü | 1 | 22:13 |
a Gümüşgün | 2 | 22:31 |
Keçiborlu | 1 | 22:42 |
Karakuyu | 2 | 23:05 |
dinár | 2 | 23:24 |
Dazkırı | 2 | 00:06 |
lugas | 1 | 00:24 |
bódé | 1 | 00:31 |
Kaklik | 2 | 00:49 |
denizly | 14 | 01:42 |
Mid-stop | 1 | 01:54 |
Goncalı | 1 | 01:56 |
Sarayköy | 1 | 02:13 |
Buharkent | 5 | 02:32 |
Horsunlu | 1 | 02:44 |
Kuyucak | 2 | 02:56 |
Nazilli | 2 | 03:08 |
ATCA | 2 | 03:20 |
Sultanhisar | 1 | 03:26 |
pavilon | 2 | 03:37 |
Aydin | 3 | 03:59 |
İncirliova | 1 | 04:09 |
Germencik | 1 | 4:21 |
partnerek | 2 | 04:33 |
fenyőligetben | 1 | 04:52 |
Selçuk | 1 | 05:06 |
Tepeköy | 1 | 05:32 |
Torbalı | 1 | 05:36 |
Adnanmenderes repülőtér | 1 | 06:08 |
Gaziemir | 06:15 | |
IZMIR (Basmane) | 06:33 |
Legyen az első, aki kommentál