A Gaziray elővárosi vonal információs találkozója megtartásra került

Gaziray külvárosi információs találkozót tartottak
Gaziray külvárosi információs találkozót tartottak

A Gaziantep Fővárosi Önkormányzat Gaziray ingázójának információs találkozójára került sor, amelyben tájékoztatást kaptak a Gaziray Projekthez kezdeményezett 5 kilométeres földalatti munkákról.

A Gaziray Projektben, amely a Fővárosi Önkormányzat polgármestere, Fatma Şahin egyik megaprojektje, a munkák a vége felé gyorsultak. A nagyvárosi önkormányzat üléstermében tartották azt az információs értekezletet, amelyen a projekt legfrissebb helyzetét tárgyalták. A Gaziray Projekt keretein belül az 5 kilométer vonalra vonatkozó információs találkozó, amely nyílt-bezárási módszerrel halad át a városon; Ez befolyásolja a szomszédság vezetőit, üzletvezetőit, a Gaziantep Városi Tanács tisztviselőit és a kapcsolódó nem kormányzati szervezetek képviselőit.

GÜZELBEY: NÉLKÜL BETEGSÉGEK NINCS MŰKÖDÉST ZÁRJAK AZ ÜZEMELTETÉSRE

A találkozón a GAZİRAY Commuter Line Project befejezte a föld feletti részét, a munka 5 kilométer hosszúság alatt lévő részének megkezdését. Mivel a munkát rámutattak arra, hogy egyes utak bezárják a forgalmat, felkérték az állampolgárokat, hogy legyen toleransek ebben az időben.

A nagyvárosi önkormányzat polgármester-helyettese, Erdem Guzelbey, a Gaziray külvárosi vonalprojekt befejezte a fent említett munkákat: „A projekt keretében a Gaziray 5 földfelszíni munkái kilépnek néhány út miatt, a forgalom bezáródik. A Gaziray nagyon fontos projekt a Gaziantep számára, a föld alatti rész 5 kilométerére, az 4 állomás található. Befejeződött a Gaziray föld alatti 5 kilométeres szakaszára vonatkozó pályázat és megkezdődtek a munkák. Ebben a folyamatban néhány utat bezárnak. Az utak hosszúak lehetnek. Az alternatív közúti forgalom megkönnyebbül. Vannak azonban bizonyos problémák a szállítás során. Arra kérjük, hogy tűri ezeket a nehézségeket. ”

Güzelbey elmondta, hogy a város végén meghosszabbodik a közlekedési hálózat, és hozzátette: „Ez a projekt nagyon pozitív értéket képvisel városunkban, és a várost nagyvárosi szintre hozza. Ez a projekt, amely Taşlıcától a Szervezett Ipari Zónáig terjed, nagysebességű vasútállomást és 3 nagysebességű vasútállomást foglal magában. Így városunk magasabb rangot kap a többi város közötti összekötő ponton. A RAYBUS kapcsolat Taşlıca és Nizip között megvalósul. A rendszerbe integrálva lesz. Így a város közlekedési hálózata összekapcsolódik egymással. Ennek legfelső stádiumaként megkezdődik a metró művek. Ezen munkák keretében az utak bezárásának helyzete áll fenn. Arra kérjük Önt, hogy támogasson minket ebben a folyamatban

A beszéd után Hasan Kömürcü, a Gaziantep Fővárosi Önkormányzat Közlekedési Tervezési és Vasúti Rendszereinek Tanszéke tájékoztatta a résztvevőket a lehetséges problémákról. A műszaki bizottság megválaszolta a résztvevők kérdéseit, és azt kívánta, hogy a Gaziray ingázó vonal projekt hasznos legyen a város számára.

Térkép Gaziray

Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar