A Sakarya SGK cseréjének folyamata hivatalosan megkezdődött

Az SGK-csomópont folyamata hivatalosan megkezdődött
Az SGK-csomópont folyamata hivatalosan megkezdődött

A januári közgyűlésen 61 cikket vitatták meg és oldották meg. Ekrem Yüce polgármester elmondta: kk Megkezdtük a projekt folyamatát, amelyet építeni fogunk az SSI csomópontnál, amely nagyon fontos helyet foglal el városunk szállításában. Az SGK kereszteződés időről időre véget ér a régióban lévő járművek sűrűségével, és a szállítás kényelmesebb lesz. Sok szerencsét. Yüce elnök, a Sabiha Gokcen repülőtér bejelentette, hogy megkezdődött a szállítás.

Sakarya Fővárosi Önkormányzat januári közgyűlési ülését tartották a Fővárosi Önkormányzat Közgyűlésén. Az ülésen, ahol összesen 9 napirendet megvitatták 61 további napirendi ponttal a napirenden kívüli beszédeket követően, Ekrem Yüce polgármester elmagyarázta a decemberben és januárban elvégzett munkákat; és néhány fontos napirendi pontban szereplő elem. Yuce polgármester, aki azt akarja, hogy a Közgyűlés hozzájáruljon a jótékonysághoz, bejelentette, hogy a Sakarya-val kapcsolatos munka teljes lendülettel folytatódik.

Az SSI adatcsere folyamata megkezdődött

Yer, Ekrem polgármester elmondta: „Mindenekelőtt hivatalosan megkezdjük a projekt folyamatát, amelynek nagyon fontos helye van városunk szállításában, és amelyet az SSI csomópontban építünk. Az SSK többszintes csomóponttal a járművek sűrűsége időről időre véget ér a régióban, és a szállítás kényelmesebb lesz. Ismét szeretnék megosztani egy további fejleményt a szállítás területén. A Sabiha Gökçen repülőtérre való szállítást évek óta igénylik. A Közgyűlés döntésével elindulunk a repülőtérre is. Szeretném megköszönni a Sabiha Gökçen repülőtérre szállító társaságoknak. Nem akarjuk leállítani őket. Először több sorozatot, majd szakaszos szállítási szolgáltatást hajtunk végre. Azt is meg kell nyitni egy zárójel Törökország hazai autógyártók. Szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik hozzájárultak Recep Tayyip Erdoğan elnökhöz, aki országunk álmát 60 éves valósággá tette. Büszke vagyok erre a munkára, amely országunk büszke képe. Azt ismét kijelentem, hogy 54 hazai, nemzeti és elektromos autót törekszünk arra, hogy a Fővárosi Önkormányzatunk szolgáltatásaiban használják. ”

Az utcák mintát vesznek

Ekrem Yüce polgármester kijelentette, hogy a város felé irányuló szolgáltatások folytatódnak, és azt mondta: ık Befejeztük munkáinkat a Lüleci utcán és az Alifuatpaşa Suat Yalkın utcán. Az Erenler Hacıoğlu Neighborhood Şehit Yaşar Güller Street szintén folytatja munkánkat. Hacıoğlu-ra méltó utcát építünk. Tudod, a Nemzeti Kert hamarosan elkészül. Figyelembe véve azon járművek számát, amelyek növekedni fognak a térségben, amikor kinyitják, akkor az egész nyári utcát kettős úttá alakítjuk. 2019-ben 304 ezer tonna aszfaltot fektetünk 426 kilométernyi közúti útvonalra. Be szeretném jelenteni itt; Remélhetőleg 2020-ban folytatjuk munkánkat az egész várost átfogó megértéssel. A főutak kivételével előnyösebb, ha aszfalt helyett beton készül. Helyi, praktikus, higiénikus és gazdasági szempontból fontosnak tartjuk ”.

A város új projektjei befejeződtek

Ekrem Yüce polgármester azt mondta: „A Hendek Tűzoltóságunk gyorsan befejeződik, és megkezdtük az Erenlerben a Gyerek Akadémia munkáját. Célunk a nyár kezdete. 24 új, 2 osztálytermi iskolát építünk azon a területen, ahol az Adapazarı Anatolian Imam-Hatip Gimnázium és a katonai lakóegységek találhatók. Munkánk megkezdődött. Természetesen nem beszélhetünk a nosztalgikus villamosról. Bejelentettük projektünket, amely új lélegzetet ad városunk esztétikájának és szépségének, és lefedi a Köleskert tengelyét a Yeni mecsettől. Elkezdtünk dolgozni a villamossal, amelyet ezer 800 méteres útvonalon fognak építeni. Felgyorsítottuk erőfeszítéseinket a Karaman Parkban. Szolgálni fogjuk polgárainkat ”.

Melen Botanikus-völgy

Yüce polgármester azzal érvelt, hogy a környezeti tudatosságot el fogják terjeszteni Sakarya egész területén, és tudatos társadalmat kell létrehozni. „Nem veszélyeztetjük környezeti érzékenységünket. Képzéseket kínálunk a környezettudatosság felkeltésére jövőbeli gyermekeinkben. A SEKAY segítségével hulladékból termelünk villamos energiát, és értékeljük a háztartási hulladékot. A zajszennyezés megakadályozása érdekében 2020-ban kitöltjük a zajtérképet a Környezetvédelmi és Urbanisztikai Minisztérium koordinálásával. Nemrég írtunk alá egy protokollt a Melen Botanikus-völgy regionális erdészeti igazgatóságával. Mindkét oldalt hárs- és akácfákkal gazdagítjuk. Közepén kerékpározni fog, a gyalogos út mellett. A 7 kilométeres terület gyógynövényeket fog tartalmazni. 70 fajt helyezünk ebbe a völgybe. Létrehozunk egy illat-, egészség- és italvölgyet. A hidak alatt mézházat építünk. Ily módon javítjuk a méhészetet különböző növényekkel. Teljesen higiénikus környezetben a XNUMX% -ban természetes és tiszta egészséges méhpempő most megfelel a Fővárosi Önkormányzat szavatosságának. A Méz Házak Projektünket a városunkban is végrehajtjuk. ”

Legyen kedvező döntéseink városunk számára

A kulturális és művészeti tevékenységek 2020-ban folytatódnak. A Szociális Fejlesztési Központ és a SAMEK gyermekek, fiatalok és családunk szolgálatában áll. Szélsőséges érdeklődés mutatkozik az SGM iránt. Nagyon elégedettek velünk. A szezonális körülmények miatt az árva, rászorulók számára azt mondjuk: „Senki sem marad az utcán”. Szeretném felhívni mind a kerületi önkormányzatokat, mind a Közgyűlés tagjait, mind az egész várost, hogy legyen érzékeny a kérdésre, és kérje meg őket, hogy tájékoztassák őket, amikor ilyen helyzetbe kerülnek. Minél többet segítünk áldozatainknak, annál fontosabb. Az Úr hozhat jó döntéseket városunk számára. Legyen állandó egységünk és szolidaritásunk. ”

A Közgyűlés határozata

Az 1. cikket 19-től a zónáig és közmunkákig, a 20. cikket, mivel az a Jogi Bizottságból származik, többségi szavazással fogadták el. A 21–45. Cikk az Újjáépítési és Közmunkaügyi Bizottságra utalt, és a 30. cikket egyhangúlag módosították, hogy azt az Újjáépítési és Közmunkaügyi Bizottság elé terjesszék. A 46. cikket egyhangúlag utalták a terv- és költségvetési bizottsághoz. A 47–51. Cikket egyhangúlag elfogadták. 52. Az ellenőrző bizottság hatálya alatt az MHP Mehmet Ir, az AKP Karahasan Mustafa, Yakup Ayar, Cemil Kocacik, Elite Akca. Egyhangúlag elfogadták az 53. cikkről az 58. cikkre. Az 59. cikket egyhangúlag a Jogi Bizottságnak, a 60. és 61. cikket a Zónálási és Közmunkaügyi Bizottságnak utalták.

Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar