A BTSO 2020 első közgyűlési ülését tartották

A btso év első közgyűlési ülését tartották
A btso év első közgyűlési ülését tartották

A Bursa Kereskedelmi és Iparkamara első közgyűlését 2020-ban tartották. İbrahim Burkay, a BTSO elnöke kijelentette, hogy a TEKNOSAB, amely az új ipari forradalom szimbóluma, négy év alatt gyorsan halad előre, és azt mondta: "4-ban kezdjük meg a gyárépítést a TEKNOSAB-ban, az első szervezett ipari övezetben, amelyet Bursában hoztak létre az elmúlt 20 évben."


A BTSO januári közgyűlését a Kamaraszolgálat épületében tartották. Burkay polgármester, aki elmondta, hogy segélykampányokat folytatnak a malatyai és Elazig földrengésért, mint Bursa üzleti világ, megköszönte a kampányt támogató cégek érzékenységét.

„A NAGYON NAGYABB NÖVEKEDÉNEK SZEREPE A KÜLSŐ KERESKEDELEMBEN”

Burkay elnök kijelentette, hogy egy olyan évben, amikor a protekcionizmus politikája gyorsan növekedett globális szinten, elmondta, hogy Bursa minden nehézség ellenére megőrzi gazdasági teljesítményét.

Kifejezve, hogy Bursa legnagyobb előnye a külkereskedelmi hatalma, Burkay elnök azt mondta: „Bursa a hatalom 44% -át a külkereskedelemből biztosítja. Bursa, amely tavaly 15.8 milliárd dolláros exportot realizált, egy 7 milliárd dolláros külkereskedelmi többlettel rendelkező város. Városunknak sikerült növelnie exportját, bár 1-2 pontot, abban az időszakban, amikor a világ külkereskedelme szűkült. Globális Vásár Ügynökségünk, az UR-GE és a beszerzési küldöttségek szervezetei, amelyeket a Kamara irányít, szintén jelentősen hozzájárulnak vállalataink külkereskedelmi tevékenységéhez. ”

“A CSAK OSB TEKNOSAB az utóbbi 20 évben”

Megállapítva, hogy 25 milliárd dolláros beruházásra, 150 ezer munkahelyre és 40 milliárd dolláros exportra irányul a TEKNOSAB, az új ipari forradalom szimbóluma, Burkay elnök hangsúlyozta, hogy a TEKNOSAB munkái négy évig gyorsan haladnak. Ibrahim Burkay azt mondta: „A TEKNOSAB 4-ban jogi személyiséggé vált. Az előirányzatokat 2016-ben hajtották végre, és infrastruktúráját 2017–2019 százalékkal fejezték be 60 végére. Remélhetőleg arra törekszünk, hogy 65-ban megkezdjük a gyárépítést. A TEKNOSAB az első szervezett ipari zóna, amelyet Bursában hoztak létre az elmúlt 2020 évben. Ez a projekt jelentősen hozzájárul városunk korszerű technológiai előállítása felé. ”

„TÖRÖKORSZÁG autóipar TRANSFORMATION az akarat a gyorsított”

Törökország elnöke Burkay mutat az autó beszéd hozzájárul, hogy az átalakulás az autóipar cégek továbbra is gyártják Bursa, azt mondta: „Bursa, erős háttérrel autóipar és ipar. Ez a tapasztalat tette Bursát a hazai és országos autóprojekt központjává. Lépéseket teszünk egy olyan ipari infrastruktúra megvalósítása érdekében, amely jobban hajlamos mind az autonóm, mind a robottechnológiára, különösen Bursában, a BUTEKOM teteje alatt található kiválósági központokkal. A hazai és nemzeti autók hozzáadott értéket képviselnek városunkban. Panini a projekt sikeréhez, hanem a cégünk Bursa, Törökország, amely a legerősebb átalakító ipar szerepet játszik az átmenet az új technológiák az autóiparban. Számos cégünk megbeszélést kezdett a létesítmény néhány új technológiai termékéről, amelyek megkezdik a termelést a Gemlikben. Úgy gondolom, hogy ez a lépés nagyon fontos mind a Bursa, mind az iparág jövője szempontjából. ”Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar