Napraforgó kerékpár-völgy készen áll a bajnokságra

Aycicegi kerékpár-völgy készen áll a bajnokságra
Aycicegi kerékpár-völgy készen áll a bajnokságra

Ekrem Yüce polgármester, aki megfigyeléseket tett a Napraforgó Kerékpár-völgyben, amely a 2020-as hegyikerékpár-maratoni világbajnokságot rendezi, azt mondta: „Nagyon fontosnak tartjuk a bajnokságot, amely hozzájárul országunk és városunk népszerűsítéséhez. Remélhetőleg Recep Tayyip Erdoğan elnök részvételével indítunk egy bajnokságot. A Hamdolsun Sakarya készen áll a bajnokságra. Ne ígérje senkinek, amikor a naptárak októberét mutatják. Találkozzunk együtt a Napraforgó Kerékpár-völgyben. ”

A Sakarya Ekrem Yüce polgármestere, a 2020-as hegyikerékpár-maratoni világbajnokságban otthont ad a Napraforgó Kerékpár-völgynek, megfigyeléseket tett. Ekrem Yüce elnök, aki információkat kapott a bajnokság előtti végső pontról, kijelentette, hogy a világ legjobb módján rendezik a bajnokságot, és hogy a Napraforgó Kerékpár-völgy készen áll az óriási szervezetre.

Napraforgó kerékpár-völgy készen áll a bajnokságra

Ekrem Yüce elnök elmondta, hogy a Sakarya az elnökség égisze alatt rendezett bajnokság a kevés kerékpáros szervezetek egyike a világon. Nagyon fontosnak tartjuk a bajnokságot, amely hozzájárul országunk és városunk promóciójához. Vizsgálatainkat a Napraforgó Kerékpár-völgyünkben is elvégeztük, amely Európa első számú országunk egyik legmodernebb létesítménye, és információkat kaptunk az előkészületekről. A Hamdolsun Sakarya készen áll a bajnokságra ”- mondta.

Cím a napraforgó kerékpár-völgy októberében

Ekrem Yüce polgármester, kijelentve, hogy nagy jelentõséget tulajdonít a Sakarya nevét a világnak bemutató bajnokságnak, a következõ szavakat fejezte be: „A bajnokság nemcsak városunkhoz járul hozzá, hanem országunk népszerûsítéséhez is. A világ minden tájáról érkező sportrajongók a nemzetközi szervezetbe jönnek, és a Sakarya élő közvetítésekkel jelenik meg a képernyőn. Nagyon izgatottak vagyunk és boldogok. Remélem, hogy 2020 minden területen Sakarya lesz. Szeretnék még egyszer felhívni; Ne ígérje senkinek, ha a naptár októberi hónapot mutat. Találkozzunk a Napraforgó Kerékpár-völgyben. ”

Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar