Az ERÜ és Aş Erciyes közötti csúcstalálkozón aláírták a karrierleírási protokollt

Az eru és az erciyes as csúcstalálkozóján karrierprotokollt írtak alá
Az eru és az erciyes as csúcstalálkozóján karrierprotokollt írtak alá

Erciyes Egyetem (ERÜ) és Kayseri Erciyes A.Ş. Az „Egyetemi hallgatók és diplomások kompetenciájának növelése érdekében aláírták a„ Karrier a csúcstalálkozón ”protokollt.


Kayseri Erciyes A.Ş. Az ERU rektora az aláírási ünnepségen a szolgáltató épületben. Dr. Mustafa Çalış, az Erciyes AŞ igazgatóságának elnöke. Murat Cahid Cıngı és az előadók vettek részt.

Felszólalás a jegyzőkönyv aláírási ünnepségén, ERÜ rektor. Dr. Mustafa Çalış: „Mint tudod, az Erciyes Egyetem egy olyan egyetem, amely a városunk minden problémájával foglalkozik. Amikor először indítottuk a rektorátusot, az elnökünk által vett ünnepségen az alábbiakat mondtuk. A campusban azt mondtuk, hogy egyetem leszünk, nem egyetem. Igyekszünk ezt alkalmazni minden területen. Próbáljuk életben tartani, és azt gondoljuk, hogy megcsináljuk. Ma aláírjuk egyet. Az Erciyes Egyetemen igazán bevált tanszékeink vannak, mint például a kínai irodalom, a koreai irodalom, a japán nyelvű irodalom, az orosz nyelvű irodalom és az angol irodalom. Itt vannak képzett hallgatók és oktatók is. Különösen az elmúlt években az Erciyes hegyvidéki turizmus nagyon komoly szakaszába lépett. Egyetemenként Erciyes AŞ-vel fogunk együtt lenni. Úgy gondolom, hogy nagy hozzáadott értéket képvisel egyetemi hallgatóink számára, valamint nagy hozzáadott értéket nyújt az Erciyes AŞ számára. Különösen azok a hallgatóink, akik idegen nyelven tanítanak, vagy szükség esetén diplomáink, akadémikusaink ennek a jegyzőkönyvnek a keretében külön tanulmányokat végeznek Erciyes turistáink számára. Az Erciyes AŞ hallgatóit részmunkaidőben és végzettséggel teljes munkaidős üzleti környezetben fogja felkészíteni. Ily módon hozzájárulunk a turizmushoz és a városunk fejlődéséhez is. ”

Kayseri Erciyes AŞ, az Igazgatóság elnöke Murat Cahid Cıngı mondta: „Ma, mint az Erciyes család, értelmes munkát fogadunk el. Az Erciyes Sí- és Turisztikai Központ az utóbbi években komoly turisztikai potenciált ért el a nagyvárosi önkormányzat támogatásával. Most számos nemzet és ország külföldi vendégeit fogadjuk a hegyen. A charterjáratokkal síelők ezrei érkeznek Erciyesbe és síelnek. Lehetősége van arra, hogy Kayseribe menjen, és megnézze városunk 6 éves civilizációjának történetét. Komoly gazdasági és társadalmi-kulturális hozzájárulást nyújt városunkhoz. Ezért, különösen az utóbbi években, növekedett a személyzet igénye az idegen nyelveket beszélő szolgáltatások előállítására. Tudod ezt; Az egyetemek és az ipar közötti együttműködés olyan téma, amelyről beszéltünk, és amely nem tudja elérni a kívánt sikert országainkban. Legalább a kiépített infrastruktúrát akartuk értékelni az Erciyes síközpontban működő egyetemen. Egyetemeinkben sok olyan tanszék van, amelyek nyelvi oktatást nyújtanak mind a Turisztikai Kar, mind a Természettudományi és Levelektudományi Kar számára. Ezért felvette a kapcsolatot a tanszékekkel azzal a gondolattal, hogy az egyetemen könnyen kielégíthetjük igényeinket. ”Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar