Az Ilgaz 2- Yurduntepe síközpont nyitva áll a szolgálat számára

A ilgz kollégiumi domb-síközpontot megnyitották a szolgáltatásra
A ilgz kollégiumi domb-síközpontot megnyitották a szolgáltatásra

Az Ilgaz 2- Yurduntepe síközpontot, amely a leghosszabb kifutópályával rendelkezik a Fekete-tenger nyugati régiójában, Süleyman Soylu belügyminiszter, Nadir Aplarslan kulturális és idegenforgalmi miniszterhelyettes, valamint Kastamonu kormányzó, Yaşar Karadeniz és Zehra Karadeniz közreműködésével nyitották meg.

A megnyitó programon kívül Çankırı kormányzó, Hamdi Bilge Aktaş, Zonguldak kormányzó Erdoğan Bektaş, Kastamonu Metin Çelik helyettes, Mehmet Yıldırım volt parlamenti képviselık és Murat Demir, a Garrison parancsnoka személyzetének Gamze Aydoğdu ezredes, Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, a Berkan Ayturan közigazgatási bíróság elnöke, az ügyvédi kamara elnöke. Özgür Demir, Ünal Kılıçarslan kormányzóhelyettes, Vedat Yılmaz, Mustafa Taş kormányzóhelyettese és İbrahim Çenet, kerületi kormányzók, Necati Denizci tartományi rendõrtiszter, tartományi csendõparancsnok, csendõrség Mücahit Avkıran ezredes, kerületi polgármesterek, politikai pártok vezetõi, politikai pártok vezetõi Tahir Zafer Karahasan, állami intézmények és szervezetek, nem kormányzati szervezetek vezetői és sok ember vett részt.

Az ünnepség a tisztelettel és a nemzeti himnusz elolvasásával kezdődött, és a jegyzőkönyvi beszédekkel folytatódott.

Süleyman Soylu belügyminiszter beszédében; „Ezzel a gyönyörű alkalommal együtt jöttünk azzal a boldogsággal, hogy újabb jó szolgáltatást vittünk Kastamonu-ba. Találkoztunk veled. Tisztelettel és szeretettel dicsérhetek. Szeretném, ha az Ilgaz 2 Yurduntepe síközpont megnyitása kedvező és kedvező lesz Kastamonu, sport-életünk, turisztikai életünk és gyönyörű honfitársaink számára. Szeretnék még egyszer köszönetet mondani az eszköz megvalósításához nyújtott hozzájárulásáért, amely számos jogi problémával szembesül, amelyek várhatóan hosszú ideje befejeződnek. .

Yasar Karadeniz kormányzó beszédében; Anım Tisztelt Miniszter Tisztelt Kormányzó, Kedves Helyettes, Tisztelt Miniszter-helyettes, tisztelt polgármesterek, értékes jegyzőkönyv, kedves vendégek, kedves kollégák, sajtónk értékes tagjai. Welcome. Városunk, mint sok más ágazatban, jelentős turisztikai potenciállal rendelkezik. Ennek a lehetőségnek a kiaknázása érdekében jelentős előrelépés történt a különféle turizmustípusokba történő beruházásokban, ezek közül sokat üzembe helyeztek, és néhány pályázati és építési folyamat folytatódik. A szállítási lehetőségek fejlesztése Az a tény, hogy 2013-ban a török ​​világ kulturális fővárosa volt, és a 2-ben megrendezett turisztikai műhely minden szakaszának nyomon követése felgyorsította városunk turizmusának felgyorsulását. Felgyorsult a helyi termékek és ajándéktárgyak fejlesztésének erőfeszítései, amelyek a turizmus fontos részét képezik. A termékek száma földrajzi árujelzővel ellátott 2018 2017-2017 a mai „eltávolítva Ankara Törökország telepedett az 2. sorban. 12 minisztérium alkalmazása is vár a minisztériumban. A vizsgálatok eredményeit megkezdték. A teljes szálláshelyek száma a 5-es 18 ezerről 2017 ezerre nőtt 451-ban, 2018-ben 523% -kal 2019 ezerre nőtt. Az Ilgaz 46 Yurdun Tepe síközpont egy erre a célra épített fontos létesítmény. A jogi vita miatt 763-ben befejezett létesítmény építése 2 végén fejeződött be, 2015-ben konszenzussal. A ma megnyitott Yurdun Tepe síközpontot a TOTO szervezet, az Ifjúsági és Sportminisztérium, valamint a Kulturális és Idegenforgalmi Minisztérium támogatásával, valamint a Különleges Igazgatóság forrásaival finanszírozták. Kedves miniszter, szeretnék köszönetet mondani Önnek és minden vendégünknek az Ilgaz számára fontos létesítmény megnyitásában való részvételéért. Szeretnék köszönetet mondani minden kollégámnak, különösen a Különleges Tartományi Közigazgatás munkatársainak, akik támogatták a Minisztérium és az intézmények felépítését.

A felszólalások után Süleyman Soylu belügyminiszter, Yasar Karadeniz kormányzó és a szalagvágás a jegyzőkönyv részvételével a tartományi ifjúsági és sportigazgatóság követte a sportolók előadását.

Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar