Bursa-ból a világbemutatóba mozgatható háztartási autók

a háztartási autót a világ ablakaihoz fogják mozgatni
a háztartási autót a világ ablakaihoz fogják mozgatni

A Bursa Kereskedelmi és Iparkamara (BTSO) vezetésével, a Bursa-ban működő kamarák és csereprogramok részvételével megrendezett „Közös gondolkodású értekezlet” 18. eseményét Iznikben tartották. BKIK elnöke Ibrahim Burkay, mondta a transzformáció kezdeményezések mozgatni a gazdaság Bursa Törökország hazai autóipari projekt a város. Burkay elnök kijelentette, hogy a városnak a területrendezéssel át kell állnia a méretgazdaságra a területrendezéssel, és biztosítania kell azt a következő 50 évben. "Mi továbbra is elszántsággal dolgozunk minden olyan területen, amelynek sokkal erősebb Bursa-célja van."


Az Iznik Kereskedelmi és Iparkamara tartotta a „Common Mind Meetings” tizenharmadik eseményét, amely a BTSO vezetésével a Bursa üzleti világát vezette a Bursa üzleti világába. A kamarai és a tőzsdei elnökök, a tanács elnökei és az igazgatótanács tagjai részvételével tartott ülésen Bursában beszélt, a BTS Burko elnöke, Ibrahim Burkay elmondta, hogy egy olyan év, amelyben a világkereskedelemben az elmúlt 18 év legalacsonyabb növekedési adatait rögzítették, elmaradt. Törökország ellenére protekcionista politikák a globális gazdaságban az export értéke a világ legnagyobb növekedés öt országban az egy megállapította, hogy Ibrahim Burkay „Ebben az évben remélem alapján új beruházás, Meggyőződésem, hogy a termelés és mi elfog egy sokkal erőteljesebb növekedés foglalkoztatás volt. Ebben a kihívást jelentő folyamatban köszönetet mondok kormányunknak az üzleti világunk nevében, amely olyan rendeleteket hajtott végre, amelyek megfelelnek a magánszektor elvárásainak. ”

TÖRÖKORSZÁG 60 éves DREAM fog bekövetkezni

Bursa BKIK 1960 vezetése alatt Törökország első szervezett ipari övezetben emlékeztet a városi élet menetben Ibrahim Burkay „vagyunk hagyva a város erős ipari infrastruktúra alakú 50 éve. A Bursa ipari átalakulását a 7 évvel ezelőtt végrehajtott projektekkel kezdtük meg. Ma Bursa vállalja hazánk új ipari forradalmának vezetését olyan projektekkel, mint a TEKNOSAB, a GUHEM, a Model Fabrika és a BUTEKOM. A szakképzett munkaerő, a K + F és az innováció-orientált gyártás területén, a logisztikai létesítmény és a transzformáció iparunkat lépése lehetővé tette a megvalósítását Bursa Törökország 60 éves álom autó. „Azt mondta.

"HELYI ÉS ÖSSZEFOGLALÓ GÉPJÁRT VÁLTHATÓNAK A VILÁGBEN MUTATÓK"

BKIK elnöke Burkay, autonóm és a digitális technológia új mérföldkő a világ hangot, hogy bemutassa a projekt költözött Bursa Törökország fejlesztési célokat. Ibrahim Burkay, „bennszülött” és a „Bursa”, mint a következő generációs Bursa, Törökország autó projekt leírják technoparks és Bursa Technology K + F és Koordinációs Központ BUTEKOM belül mechanikus mikro gyakorolják, hangsúlyozva fognak hozzájárulni a mikroelektronika és a nano-technológia kiválósági központok Ibrahim Burkay, "elnök úr Recep Tayyip Erdogan, Ipari és Technológiai miniszter úr Mustafa Varank a TOBB kuratóriumának elnöke Mr. Rifat Hisarcıklıoğlu és Törökország Automobile Enterprise Group az I kifejezni köszönetüket a bizalmat Bursa." mondta.

"Nem adjuk meg a lehetőséget a beruházásokra és a szolgálatokra."

Burkay elnök kijelentette, hogy Bursa jelenlegi tervezésében az ipar és a raktározási területek részesedése 11 ezerre esik a teljes 8 ezer négyzetkilométer alapterületén. Burkay elnök kijelentette, hogy az ipar 45% -kal járul hozzá a városi gazdasághoz. Rámutatva, hogy a helyi autó életre kelése a Marmara medencében fontos lehetőséget kínál a térség területrendezéséhez, İbrahim Burkay mondta: „Soha nem engedhetjük meg a szükséges projekteket olyan ellenséges megközelítéssel a beruházásokhoz és szolgáltatásokhoz, amelyek vezetik városunk és országunk növekedési haladását. Bursa üzleti világként továbbra is hozzájárulunk azokhoz a projektekhez, amelyek nemcsak a jelenlegi, hanem a következő 20, 50 és akár 100 évet is formálják. Remélem, hogy ösztöndíjat és országunkat sokkal fényesebb jövőbe visszük a közös elme hatalmával együtt. ”

TÁMOGATÁSI FELHÍVÁS BURKAY ELNÖKTŐL A BURSASPOR SZÁMÁRA

İbrahim Burkay, a BTSO elnöke elmondta, hogy a Bursasporot a Szuper Ligába akarják költöztetni, amellyel megérdemelik, a „Büyük Büyük Bursaspor újból” kampányával, amelyet üzleti képviselõként indítottak. Ebben az összefüggésben Burkay kijelentette, hogy az üzleti világ 100 ezer forma támogatásával járul hozzá a kampányhoz. "Felhívom Önt, hogy támogassa ezt a fontos kampányt".

KIEGÉSZÍTŐ foglalkoztatás 20 ezer ember számára

TOBB igazgatósági tagja és elnöke Árutőzsde Özer Matlin Bursa, Törökország említett hazai autó projekt Bursa és Törökország nyújt nagy gazdasági előnyöket. Matlin azt mondta, hogy úgy gondolják, hogy az egyik legfontosabb márkák világméretű projekt Törökországban, a hazai autógyártók teszi mintegy 20 ezer embert foglalkoztatott, és hangsúlyozta, hogy az ország gazdasága fog járulni az 50 milliárd eurót. Megállapítva, hogy a globalizáció és a technológiai fejlemények az élet minden területét érintik, Matlı kijelentette, hogy ezek a fejlemények a mezőgazdasági piacokat is érintik. Ebben az összefüggésben alakult 2018-ban, Matlin felhívja a figyelmet annak fontosságára, hogy Törökország termékek Specialized csere „a török ​​mezőgazdasági ágazat szempontjából szinte Krisztus is befogadott legnagyobb cél a rendszer, a mezőgazdasági termelők egészséges vásárlási tranzakció valós és reális áron, hogy create tett hatékony nemzetközi platform.” Azt mondta.

A SZOBÁK ÉS CSERÉJE KERETE

A közös elme értekezleten a Bursa Árucikk és az Iznik Kereskedelmi és Iparkamara között jegyzőkönyvet írtak alá az Izniki „Árucikk” tulajdonságainak felhasználásáról. Matlı kijelentette, hogy úgy véli, hogy a nőket és a fiatal vállalkozókat támogatni kell mind az üzleti életben, mind a társadalmi életben. Matlı elmondta: "Többet szeretnénk hozzájárulni városunk és országunk vállalkozói profiljához azokkal a területekkel, amelyeket felhasználásra szánunk."

„A HELYI AUTOMOBIL ÉRTÉKÉT TÖRTÉNIK A TERÜLETBEN”

Az Iznik TSO elnöke, Mahmut Dede kijelentette, hogy Iznik kerülete jelentõsen hozzájárult a bursai gazdasághoz különféle ágazatokban. “Az Iznikban, amely a civilizációk bölcsõje, folytatjuk a jelölési folyamatunkat az UNESCO világörökségi listájára, amely az elmúlt 2 évben intenzíven folytatódott. E tekintetben a 2020-as év nagyon fontos számunkra. Azt is hiszem, hogy a kerületünkhöz szorosan kapcsolódó, Gemlikben létrehozandó hazai autógyár eltérő értéket fog hozzáadni régiónkhoz és városunkhoz. ”

“Nagyon szerencsésnek érezzük magunkat GEMLIK-ben”

Az ülésen a Gemlik Kereskedelmi és Iparkamara elnöke, Paşa Ağdemir elmondta: „Nagyon szerencsések vagyunk a Gemlikben. A hazai autógyártók és projekteket, mint például a nagy sebességű vonat, amely tükrözi Törökország víziója kel életre a kerületben. Szeretnék köszönetet mondani a BTSO Igazgatóság elnökének, İbrahim Burkay úrnak, a Bursa árutőzsde elnökének, Özer Matlı úrnak, a TOBB elnökének, Rifat Hisarcıklıoğlu úrnak és elnökünknek.

Az Iznik TSO elnöke, Mahmut Dede emellett plakettet adott a BTS elnökének, Burkay és a Bursa árutőzsde elnökének, Özer Matlınak, hogy támogassák a női vállalkozókat és az Iznik TSO-t. A találkozót a kerületi kamarák és a csereprogramok igényei, javaslatai és véleményei fejezték be.Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar