Szánkófesztivál az Ordu Plateaus-ban

hadsereg csúszik legelőn
hadsereg csúszik legelőn

Ordu Metropolitan Önkormányzata a téli sportok és a téli turizmus javítása érdekében Ordu tartományban 3 külön pályán rendezett szánfesztivált.


A Fővárosi Önkormányzat által szervezett szánfesztivál, amelyet először Orduban tartottak; Az Aybasti csütörtök-fennsíkot, a Mesudiye Keyfalan-fennsíkot és az Akkus Argan-fennsíkot tartották. A 3 különböző pályán szervezett fesztiválon mindenki 7-től 70-ig, akik az Ordu Metropolitan Önkormányzat szolgáltatási és támogatási lehetőségeivel érkeztek a kifutópályára, élvezhetik a havat. Ordu nagyvárosi önkormányzat polgármestere Mehmet Hilmi Guler részt vett az Aybasti csütörtök-fennsíkon megrendezett fesztiválon. Kenuversenyek, kenu-síelés, snowboardozás és szánkózás a kanyargókról híres Aybastı-fennsíkon zajlottak. Később teát és grillt fogyasztottak a tűznél.

„MINDENKÉNT LÁTNI EZT A HELYET KÖVETKEZŐ VILÁGSZERŰEN”

Ezt követően Aybastıt Ordu polgármestere teljesen különbözteti meg. Mehmet Hilmi Güler azt mondta: uz Szeretnénk Perşembe-hegyvidéket télen vonzerejének központjává tenni. Ebben az értelemben nagyon fontos lépéseket tettünk. Ezután nem hideg és nem vonul vissza. Síelők és kajakozók versenyeznek majd a kanyargókban. Ez a hely csodája a világnak, mindenki látni fogja. Itt bungalókat építünk. Ezután Aybastı teljesen más lesz. Őseink időben felfedezték ennek a helynek a szépségét. Most még szebbé fogjuk tenni ezt a helyet, és meghódítjuk a szívedet. Ez is az önkormányzat szíve. Minden munkánk az, hogy boldoggá tegyünk és mosolyogjunk. Minél jobban elégedettek vagyunk, annál elégedettebbek leszünk. Az egyetlen dolog, amit tőled várunk, az Aybastı fejlődésének biztosítása az állatállomány növelésével. Aybastılı legsikeresebb üzletemberek Törökország. Vissza kell hoznunk ezeket az üzletembereket. Senki sem énekelné a népdalt. ”

UZ, A TÉL SZEREPES SZENETT NAPJÁNAK EGYETT ÉLETTEN ”

Azt mondták, hogy mindent megtettek a hadsereg szépítésére. Yediyıldız Şenel azt mondta: „Ma a Tokat, Amasya és Sivas kapunál vagyunk. Itt vagyunk a szomszédos városok képviselőivel. Ma láttuk, milyen szép a városunk és fennsíkunk. Télen az egyik legjobb nap van. Mindaddig, amíg egységet és szolidaritást biztosítunk városunkban, megvan ez. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy ez a hely gyönyörű legyen. A nagyvárosi polgármester értékes indulásával és hozzájárulásával ezt a medencét Bolaman medencének neveztük és elindítottuk a projektet. A projekttel ezek a területek élhetőbbé válnak. ”

„ELNÖKÜNK A KÖNYVTÁRHAL KAPCSOLATOS, HASZNÁLJON A HALADAT 3 HÓN, NEM 12 HÓNNAK

Az Aybastıt és a Perşembe-fennsíkot mindenkinek látnia kell, és aláhúzza Beytullah Gençtan Aybastı polgármestert: „A nagyvárosi polgármesterünk nem 3, 12 hónap volt, és azt mondta nekünk, hogy egy könnyû mondat a hadsereg. Csütörtök fennsík, Aybastım nagyon szép. Tudtuk, hogy szép télen, de tudnia kellett, hogy láthatja ezeket a szépségeket az emberekben. Ezen a télen olyan sok ember jött a fennsíkra, hogy szórakozzon. Ma más városok polgármesterei vannak a szomszédos kerületekből. Ma mind jó időben leszünk együtt. ”

„A FESZTIVÁL SZÁMÁRA VÁLLALKOZIK MEG”

Isa Gul, Mesudiye polgármestere elmondta, hogy a fesztivál kezdete, és azt mondta: fesztivál A ma itt tartott fesztivál volt a kezünk számunkra. Szeretnék köszönetet mondani a nagyvárosi polgármesternek, aki támogatott minket ebben az ügyben. Úgy gondoljuk, hogy Mesudiye-fennsíkunk Ordu, például Ulugöl, mint a Çambaşı-fennsík számozott helyei közé tartozik.

„ARGÁN HELYE A SZEMKÉPEKET EGYÜTT GÖ

Akkus polgármestere, a Demokci Akkus polgármestere a program keretein belül beszélt: Az Argan-fennsík az egyik fontos hely a hadsereg 12 hónapos turisztikai megnyitása során. Ez lesz a jövő egyik kedvenc helye. Felkészítettük a fennsík infrastruktúráját a nyári és téli turizmusra. Szeretnék köszönetet mondani a nagyvárosi polgármesternek, aki hozzájárult ehhez a szervezethez. ”

"ÉLŐNYEZTETTEN AZ ABDOMÁT"

A programban részt vevő polgárok: „Nagyon szép szervezet volt számunkra. Teljes mértékben élveztük a havat. Jó emlékeket gyűjtöttünk itt. Ordu nagyvárosi polgármester, aki hozzájárult ezekhez a tevékenységekhez. Köszönjük Mehmet Hilmi Gülernek ”.Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar