A Martyr Birol Yıldırım sugárút új Melet-hídval nyílt üzembe

Sehit birol yildirim körút új melet híddal nyitva
Sehit birol yildirim körút új melet híddal nyitva

A Martyr Birol Yıldırım körút, amelyet az Ordu Metropolitan önkormányzat épített először Orduban, a körgyűrű alternatívájaként, valamint a Fekete-tenger part menti út alternatívájaként felhasználható Új Melet-híd alternatívájaként üzembe helyezésével.


Az új autóbusz-állomás helyétől kezdve az 5 km-es útvonal, amelyet Karapınar kerület ipari területén helyezkedik el, és forró aszfaltfedéssel borít a Yeni Melet hídtól a Kayabaşı kereszteződésig, alternatívává vált az autópálya felé, valamint a térség forgalmi sűrűségének szempontjából.

„JELEN JELEN VÁROSOKKÁ

Mondván, hogy Ordu határozott lépéseket tesz márkavárossá válása felé, Ordu Metropolitan polgármester Dr. Mehmet Hilmi Güler azt mondta: „Ma két gyönyörű műt hozunk az Ordu-ba. Az egyik a 236 méter hosszú New Melet híd. Ez a híd új hajó lesz Ordu felé, ellazítja a forgalmat. Jelentős szerepet játszottak abban, hogy a naptárat előtérbe hozzuk azáltal, hogy fellépünk ezen a hídon, amelyet egy másik időpontban várunk a városunkba. Szeretnék köszönetet mondani az Autópályáknak, amelyek két hónapon belül eljutottak a városba a szolgáltatáshoz. Ez megmutatja államunk erősségét. Aztán egy szép körútot nyitottunk meg. Kadirşinas állampolgáraiként nevét neveztük mártíránknak, Birol Yıldırımnek, aki vért és életét áldozta az országért. Előnyös lehet-e az 2 km-es útvonal polgáraink számára. A két beruházás becsült költsége 5 millió TL. Mi továbbra is merész és határozott lépéseket teszünk. Sok gyönyörű munkát szeretnénk hozzáadni városunkhoz. Úton vagyunk, hogy márkavárossá váljunk. Ebben az értelemben az egyik legfontosabb feladat a forgalmi probléma megoldása volt. Ezzel a lépéssel a forgalom kényelmesebbé válik. Egy másik hídra gondolunk, ahol Melet találkozik a tengerrel. Ezt is tervezzük. Ordu lesz egy város, amelyet hídjai is ismertek. Melet gyönyörű életközpont lesz. Amikor ezeket megtesszük, hadseregünk sokkal szebbé válik az idegenforgalomban és az iparban. ”

"Gratulálok a metropolitán önkormányzatának önkormányzati képességét"

Ordu nagyvárosi önkormányzat polgármestere Ordu kormányzó, Seddar Yavuz, aki Mehmet Hilmi Güler megköszönésével kezdte beszédét, azt mondta: „Szeretnék köszönetet mondani a nagyvárosi polgármesternek munkájáért és gratulálni neki. Amikor a Cevizdere-híd az elmúlt évek katasztrófája miatt összeomlott, láttuk, hogy nincs más alternatíva. Fontos, hogy ne lépjünk át a hídon. Istenem óvja, ezeknek a beruházásoknak a stratégiai, biztonsági és szállítási szempontból betöltött jelentõsége hasonló helyzetekben egyértelmûvé válik. Ezért a beruházásokat ebből a szempontból kell vizsgálni. Gratulálok a dolgozó Autópályák Regionális Igazgatóságnak és a nagyvárosi polgármesternek, és azt szeretném, ha a beruházások hasznosak lesznek tartományunk számára. ”

A beszédeket követően a Mufti Mürsel Öztürk tartományi két beruházást hivatalosan üzembe helyezték, miután a jegyzőkönyv levágta a nyitószalagot.

A diavetítéshez JavaScript szükséges.


Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar