Yüce polgármester Bursában a Sakarya villamosprojekttel foglalkozik

bemutatjuk a város elnöke yuce könnyűvasúti rendszert
bemutatjuk a város elnöke yuce könnyűvasúti rendszert

A könnyű vasúti és villamossági projektek vizsgálata Bursában, valamint a találkozó Bursa Metropolitan önkormányzat polgármesterével, Alinur Aktaş-nal, Ekrem Yüce elnök úr elmondta: „A könnyűvasúti rendszerek, amelyeket a városunkban be kellett építeni, voltak a Bursa-látogatásunk legfontosabb napirendi pontjai. Megtettük a szükséges vizsgálatokat. A műszaki csapatoktól kapott információkat a műveletről. Fővárosi önkormányzatként elhatároztuk, hogy összekapcsoljuk városunkat a vasúti rendszerekkel. ”


Ekrem Yüce, a Sakarya fővárosi polgármester ellátogatott Bursa fővárosi polgármesteréhez, Alinur Aktaş-hoz. Necdet Tömekçe parlamenti képviselő, Adil Altay Güney tanácsadói elnök, Ali Oktar főtitkárhelyettes, Murat Mutlu a Tudományos Ügyek Tanszékének vezetője, Sinan Çileli városi tanács elnöke és Sakarya Büyükşehir Celed Ekşi, a Belediyespor Club elnöke kíséri. Ykce, Ekrem polgármester megköszönte Bursa nagyvárosi önkormányzat polgármesterét, Alinur Aktaş kedves vendéglátóját, és hangsúlyozta, hogy az együttmûködés nagymértékben hozzájárul mindkét városhoz.

A vasúti rendszer áttekintése Bursában

Bursa kapcsolatokról beszélve, Ekrem Yüce elnök azt mondta: „Uludağra támaszkodtunk, annak történelmi nagy bazárával, Ulucamival, és ősi Bursa városban voltunk, annak történelmi történelmével és turisztikai lehetőségeivel. Delegációnkkal meglátogattuk Alinur Aktaş nagyvárosi polgármestert. Megvitattuk az együttműködés és az együttműködés alapjaival kapcsolatos értékeléseinket. Megosztottuk a tapasztalatokat. A könnyűvasúti rendszerekkel, amelyeket a városunkban be kellett építeni, a villamos volt a Bursa-látogatásunk legfontosabb napirendi pontja. Megtettük a szükséges vizsgálatokat. A műszaki csapatoktól kapott információkat a műveletről. Remélhetőleg a Sakaryát összehozjuk a vasúti rendszer kényelmével. ”

Elkötelezettek vagyunk a vasúti rendszerek iránt

Hangsúlyozva, hogy a lehetőségek a modern közlekedési technológiák széles skáláját elérik, Ykce Ekrem elnök azt mondta: „A gumiszállítás a városokban is fontos hely. A járművek növekvő száma, valamint a népesség mobilitása azonban szükségessé teszi a szállítás előrelépését. Igen, új dupla utakkal rendelkezik, mozog, hogy megkönnyítsük a városi forgalmat. Könnyűvasúti rendszerekkel mind a kor feltételeit a tömegközlekedésben meg fogjuk felelni, kényelmes szállítást biztosítunk, mind pedig a városi forgalmat pihentetjük. Fővárosi önkormányzatként elhatároztuk, hogy összekapcsoljuk városunkat a vasúti rendszerekkel. Uram tegyen minden erőfeszítést jónak.Vasúti hírkeresés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar