A járművek sűrűsége csökkenni fog a nyári kereszteződésen, a híd átkelésével

Ekrem Yüce elnök kijelentette, hogy a Sebahattin Zaim körúttól a Serdivanig való átmenetet lehetővé tevő új kettős út- és hídépítés folytatódik. Ekrem Yüce elnök azt mondta: „Miközben lépéseket teszünk a közlekedés felé, figyelembe vesszük városunk jövőbeli előrejelzését is. Új kettős utakkal erősítjük szállítási hálózatunkat, és kényelmes szállítást biztosítunk aszfalt és beton utakkal. Ugyanakkor befejezzük munkánkat, hogy rövid időn belül megakadályozzuk a nyári kereszteződés bizonyos óráiban tapasztalható intenzitást. ”


A Sakarya Metropolitan önkormányzati polgármester, Ekrem Yüce kijelentette, hogy a járműhíd és a kettős útépítés, amely biztosítja a Yenikentből a Serdivanbe való átmenetet, teljes sebességgel folytatódik. Kifejezve, hogy a munkálatok 60% -a befejeződött, Yüce polgármester azt mondta: "Csökkentjük a járművek sűrűségét a Köprülü kereszteződésnél lévő kereszteződésnél."

A szállítás jobb helyekre érkezik

Yüce elnök, a régióban zajló munkáról beszélt, folytatja: „A híd- és kettős útjaink, amelyek lehetővé teszik a Sebahattin Zaim körúttól a Serdivan Süleyman Binek utcáig történő áthaladást, gyorsan folytatódnak. A szállítás felé tett lépéseink során figyelembe vesszük városunk jövőbeni népesség-előrejelzését is. Új kettős utakkal erősítjük szállítási hálózatunkat, és kényelmes szállítást biztosítunk aszfalt és beton utakkal. Remélhetőleg rövid időn belül befejezzük munkánkat, ami nagyszerű kényelmet jelent a Serdivanba való átmenet során, és bizonyos időpontokban megakadályozza a nyári átkelés intenzitását is. ”

A hídtudomány folytatása

A Tudományos Ügyek Igazgatósága nyilatkozatában: „Megkezdtük a híd munkáját, amelyet az Çark patakon építettünk, amely a Sebahattin Zaim körúttól a Serdivanig tartó járművek átmenetét biztosítja. Útjaink talajjavítását és unalmas cölöpjeit készítettük, amelyek híd lábait elkészítettük. A híd oldalán a beton alapok, valamint a híd alapjai és a fejgerendák elkészültek. Megkezdjük a kerékpárok és a gyalogosok elülső átjáróját a híd bejáratánál az üdülőterületen. Végül a híd helyett gerendák kerülnek és a fedélzet felépül. Akkor a forgalom számára nyitva lesz az összekötő út építésével. ”Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar