A Keltepe síközpont felkészül a téli szezonra

A keltepe síközpont felkészül a téli szezonra
A keltepe síközpont felkészül a téli szezonra

Furat Gürel, arab karabük kormányzó megvizsgálta a Keltepe síközpont felé vezető úton a tartományi különleges közigazgatás csapatainak kezdeményezett infrastrukturális és útbővítési munkálatait, és információkat kapott a hatóságoktól.


Mehmet Uzun, a tartományi magánigazgatás főtitkára, Mehmet Uzun tartományi magánigazgatóság főtitkára, amely kijelentette, hogy az infrastruktúra és az útjavító munkálatok során felhasználható anyagokat a Brasslik körzetben található kőbánya szállította, Fuat Gürel kormányzónak adott információt a munkákról.

Gürel kormányzó, aki szintén ellenőrzéseket végez a Keltepe síközpont nappali létesítményeiben, utasította Mehmet Uzun különleges tartományi közigazgatás főtitkárát és Coşkun Güven ifjúsági és sportügyi tartományi igazgatót a megvalósíthatósági jelentések elkészítéséhez a parkoló bővítéséhez, a WC-k és a masszidók építéséhez szükséges tanulmányok elvégzésével.

Gürel kormányzó, aki a vizsgálatok után rövid értékelést végzett; „A Keltepe síközpontot napi igénybevételre helyeztük a múlt téli szezonban, és az üzembe helyezés pillanatától nagy igény mutatkozik rá. A téli turizmus szempontjából a régió legújabb létesítményének jellegét mutatta be, a tartományon kívüli és a környező városok vendégeit fogadtuk. Előkészítjük az aszfaltot az összesen 4 km, 1.5 km infrastruktúrához, amelyet nem tudtunk aszfaltolni az előző évben kibővített 5.5 km-es úttal a falutaknál épített falak miatt. Különleges menedzsment csapataink előkészítik az út infrastruktúráját. Amikor ezek a dolgok megtörténnek, elkészítjük az út aszfaltját és üzembe helyezzük.

Nagyon érdekel ez a munka, amelyet ezekben a nehéz időkben végeztünk. A koronavírus-járvány elleni küzdelem mellett minden erőnkkel követjük a projekteket és dolgozunk rajtuk. Erõs állam vagyunk, erõs nemzet. Miközben egyrészt a járványokkal harcolunk, a városunk egész területén elvégzendő munkákat is követjük. Síközpontunkat nemcsak a téli turizmushoz kötik, hanem azt is, hogyan tudjuk használni a szezon során. Ugyanakkor intézkedéseket tervezünk az elmúlt szezonban tapasztalt és az állampolgárok által bejelentett bajok megelőzésére.

Szeretnék köszönetet mondani képviselőnknek, akik követik a minisztériumok előtt a városban elvégzendő beruházásokat, vezetõink és csapataink, valamint vezetõink és magánigazgatásunk alkalmazottai számára. Szeretnék köszönetet mondani mindazon képviselőinknek és vezetőinknek, akik hozzájárultak a Keltepe síközpont építéséhez az ötlettől a szakaszig. Remélhetőleg jó befektetéseket hozunk városunkba. ” beszélt.

Fuat Gürel kormányzót Mehmet Uzun, a Különleges Tartományi Közigazgatás főtitkára és Coşkun Güven ifjúsági és sportügyi tartományi igazgatója kísérte.

A diavetítéshez JavaScript szükséges.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar