Kritikus szállítási találkozó Isztambul kormányzásában

Kritikus szállítási találkozó Isztambul kormányzásában
Kritikus szállítási találkozó Isztambul kormányzásában

Az Isztambul tömegközlekedési tudományos bizottságának és a tömegközlekedés támogatási bizottságának ülését a Kormányzó Tulipántermében tartották, az isztambuli kormányzó, Ali Yerlikaya koordinálása mellett.


Yerlikaya kormányzó elnökletével tartott ülésen a Tömegközlekedési Tudományos Bizottság és a Közlekedési Támogatási Bizottság tagjai, az illetékes kormányzóhelyettesek, az Isztambul Fővárosi Önkormányzat tisztviselői, a tartományi csendőrparancsnokság, a tartományi rendőrségi osztály, a tartományi higiéniai bizottság, az IETT és az Isztambul metrójának tisztviselői vettek részt.

A koronavírus pandémiák leküzdésére tett erőfeszítések részeként az ülésen értékelték az álláspontokat és javaslatokat az Isztambulban az új rendes időszakban zajló tömegközlekedési tevékenységek során meghozandó intézkedésekkel kapcsolatban.

A tömegközlekedési tudományos testület nevében Dr. Mustafa Ilıcalı előadást tart a Támogatási Bizottság és az Igazgatóság tagjai munkájáról.

Yerlikaya kormányzó az ülésre vonatkozó értékeléseik során; Az április elején létrehozott isztambuli tömegközlekedési tudományos bizottság és a tömegközlekedés támogatási bizottsága nagyon fontos és részletes tanulmányt mutatott be a városunk tömegközlekedéséről.

A tanulmányokban meghatározták azokat a kérdéseket, amelyeket a városunk szárazföldi, tengeri és vasúti rendszerének tömegközlekedési járműveiben a koronavírus elleni küzdelemre irányuló intézkedések körében alkalmazni és alkalmazni kell.

Isztambul népsűrűsége és szállítási kapacitása nagyon fontos helyet képvisel hazánk pandémiák elleni küzdelmében.

Ezért gondosan megvizsgáljuk az egyes kérdéseket, és ennek megfelelően megtesszük az óvintézkedéseinket annak megakadályozása érdekében, hogy tartományunkban az esetek száma gyorsan csökkenjen, hogy ne forduljon vissza az eddig megtett távolságtól.

Az értékelések és a tudományos adatok fényében; Bemutatjuk a tömegközlekedési járműveken alkalmazandó intézkedéseket, például mikrobuszok, mikrobuszok, ingajárók, buszok, tengeri buszok, metróautók, villamosok és metrók, az isztambuli higiéniai tanács tagjainak tájékoztatására és értékelésére.

Remélhetőleg, mint minden területen, a társadalmi távolság és a higiénia szabályait határozottan alkalmazzuk a tömegközlekedésben, és megpróbáljuk megvédeni embereinket a Covid-19 járványtól. ” használt kifejezések.

Isztambuli Egészségügyi Közgyűlés; A szárazföldi, a tengeri és a vasúti rendszer holnap Yerlikaya kormányzó elnökletével ülésezik, hogy értékeljék a tömegközlekedésben végrehajtandó intézkedéseket.csevegés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar