Boztepen újraindultak a siklóernyős repülések

A Boztepede siklóernyős repülései újraindultak
A Boztepede siklóernyős repülései újraindultak

Az adrenalin kedvelőinek kedvenc siklóernyős repüléseit Boztepe-ben, az Ordu legfontosabb turisztikai vonzerő központjában indították újra.


A Coz-530 kitörése miatt felfüggesztették a Boztepen 19 méter tengerszint feletti siklóernyős repülést, amely a város kilátótere volt. A pálya első próbarepülését, amelyet a megtett biztonsági intézkedések után újból megnyíltak, Ordu Metropolitan Önkormányzat főtitkár-helyettese, Bülent Şişman és Asım Suyabatmaz tanácsadója készítették.

„A KÖRNYEZETTÖRÖK modern lesz”

Megjegyezve, hogy célja az Ordu turizmusának és népszerûsítésének elõsegítése, Bülent Şişman fõtitkár-helyettes elmondta: „A siklóernyõzés a Boztepe-ben, amely az Ordu egyik legfontosabb turisztikai pontja, újraindult a Covid-19 vírus elleni intézkedések után. A Fővárosi Önkormányzat azon törekszünk, hogy ez a sport még szélesebb tömeget töltsön be városunkban. Első munkaként felújítási munkálatokat kezdeményeztünk a pálya területén, amely deformálódott és nem felel meg a városunknak. A pálya területét, amely összességében 250 négyzetméter, elejétől fogva korszerűbbé tesszük. Ezen felül zöld padlóburkolatot készítünk a padlón, amely kompatibilis a természetes textúrával. Ezzel a munkával, amelyet tíz napon belül elvégezünk, jobb szolgáltatást nyújtunk helyi és külföldi turistáink számára, és tartományunk méltó területét biztosítjuk. ”

“ARMY 12 ÉV TURISTA”

Asım Suyabatmaz munkavállalói tanácsadó hangsúlyozta, hogy a munkát minden területen folytatják annak érdekében, hogy minél több részesedést szerezzenek városunk, mint önkormányzat turisztikai tortájáról. Ebben az összefüggésben Ordu nagyvárosi polgármestere. Mehmet Hilmi Güler vezetésével minden területen végezzük tevékenységünket városunk turizmusának fokozása érdekében. Láthattunk erre egy példát. A nagyvárosi érintéssel a siklóernyőzés más helyre fog jutni városunkban. ”

Másrészt célja, hogy a kifutópálya és a parkosítási munkák révén növelje a Boztepe, az Ordu egyik legfontosabb turisztikai pontjának turisztikai látogatását.


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar