Az Erciyes négy évszakában élvezi a síelést

erciyes négyéves síelési öröm
erciyes négyéves síelési öröm

Törökország legfontosabb téli sportok és síelés turisztikai központjai az Erciyes-hegyen júliusban készülhetnek, amikor a sportolók belépnek a táborba. Kayseri Metropolitan önkormányzat polgármestere Memduh Büyükkılıç kijelentette, hogy a hegység minden évszakban számos évszakban értékelhető az önkormányzat által készített Erciyes-főterv keretein belül. "Az Erciyes a sport- és a természet turizmus, valamint a síturizmus központjává vált."


Az Erciyes, a Közép-Anatólia régió legmagasabb hegye, sí táborokat kínál síelőknek a nyári hónapokban a Kayseri Metropolitan Önkormányzat által megvalósított Erciyes főterv részeként. Erciyes-hegy, Törökország téli sportok legfontosabb idegenforgalmi központjai, és továbbra is életben tartja a síelést négy évszakban. Az Erciyes főterv keretében az Erciyes A.tr., amely a Kayseri Metropolitan Önkormányzat testülete, és a Kayseri Snowboard Regional Team síelők, köztük a nemzeti sportolók, Hacılar Önkormányzat és az Ifjúsági Tartományi Sport Igazgatóság vezetésével sporttáborokat készítenek a Sütdonduran fennsíkon található síközpontban.

Fővárosi polgármester Dr. Memduh Büyükkılıç a téma értékelése során rámutatott, hogy a júliusi síelés ritka esemény a világon.

A Fővárosi Önkormányzat az Erciyes főtervének az Erciyes téli sportok, a hegyikerékpározás és a turisztikai turizmus nagy magasságú táborozási központokkal járható, sokoldalú központokkal történő végrehajtása mellett, és hogy az elnök megjegyezte, hogy ennek a Büyükkılıçnak a boldogságát csak a beruházások tették Erciyes, nem pedig Törökország számára, Rámutatva, hogy ez a világ egyik legfontosabb síközpontja, azt mondta:

„Nagy városunk és országunk jelentős értékét kínáltuk a világ szolgálatához nagy beruházásokkal. Nem csak hazánkból, hanem a világ számos részéből is vendégeinket fogadtunk. Mivel Erciyesünk nemzetközi minőségi és szolgáltatási tanúsítvánnyal rendelkezik, bizalmat teremtett a téli ünnepre érkező külföldi turisták számára. Noha vannak nagyon nagy és híres síközpontok a világon, különösen Ausztriában, Svájcban, Franciaországban, az Erciyes büszke arra, hogy a világ első síközpontja, amely megkapta az ISO szabványokat. Az Erciyes főterv részeként Erciyes-ek nemcsak télen, hanem minden évszakban kiszolgálják a vendégeket.

"Fontos turisztikai értékekkel rendelkezünk

Büyükkılıç polgármester, kifejezve, hogy az Erciyes négy évszakra kiszolgálja az otthoni és külföldi embereket, felhívta a figyelmet a turisztikai értékekre, Büyükkılıç polgármester azt mondta: „Noha július van a Hacılar körzetben, Sütdonduran körzetében továbbra is síelni. Síelőink itt folytatják továbbképzésüket. Mennyire szerencsések vagyunk abban, hogy egy természetes szépségű városban élünk. Tudod, mindent megteszünk annak érdekében, hogy Kayseri turisztikai városként ismertté váljon. Ezek a példák megmutatják, mennyire fontos örökségünk Kayseriben. Nyakunk adóssága, hogy megóvjuk városunk természeti és kulturális értékeit ezen örökségek védelmével. Hasonlóképpen folytatjuk a munkát annak a gyönyörű, egyedülálló völgynek a felismerése érdekében, amely nyáron téli sportokat készít bennünket. " mondott.

Az ERCIYES NÖVEKBEN HASZNÁLJA Síelőit

Erciyes A.Ş kijelentette, hogy Erciyes belföldi és külföldi vendégeket, valamint számos mérföld és nemzetközi szervezeteket fogadott. Murat Cahid Cıngı, az igazgatótanács elnöke azt mondta: „Erciyesünk városunkat, térségünket és országunkat szolgálja mind az idegenforgalom, mind a sport szempontjából. De a jelen pillanatban egy nagyon érdekes és gyönyörű hely van. Bár még mindig július van, kiváló helyszínen vagyunk a síeléshez. Ebben a völgyben hó esik július végéig. Itt, Hacılar önkormányzatnak van egy faház, és kihasználva az önkormányzatunk megnyitásának módját, a tartományi ifjúsági igazgatóság létrehozott egy sporttáborot síelőink számára. Annak ellenére, hogy az Erciyes-en kívül tartunk, négy évszakra síelünk, és kölyökkutyáink egy hétig edznek. "

Cıngı, aki megjegyezte, hogy a júliusban az Erciyes-hegyi síelés ritka esemény a világon, azt mondta: "Az a tény, hogy sportcélú edzéseket tartanak, azt jelenti, hogy más években sok különféle sportversenyt rendezünk." ő beszélt

"JÚLIUSBAN MUTASD MEG, HOGY A SÍKÉSZET ÉLŐ

Bilal Özdoğan, kifejezve jogosan büszkén és örömmel élve és megmutatva Kayseri szépségét, azt mondta: „Júliusban azt látjuk, hogy a Kayseri regionális sportolók mindenféle síelõt készítenek Erciyes szélén. Ezek a munkák természetesen sok évvel ezelőtt nyúlnak vissza. Nagyszerű indulás volt ebben az évben az Erciyes A.Ş. Fővárosi Önkormányzatánál, az Ifjúsági és Sportügyi Tartományi Igazgatóságnál. Egyrészt síelőink elvégzik az edzésüket, másrészt nagyszerű kilátás. Megmutatjuk, milyen lesz a síelés öröme júliusban. ” mondott.

Murat Eskici, az ifjúsági és sportügyi tartományi igazgató, aki megvizsgálta az Erciyes-i sporttáborot, azt mondta: „Azért élvezik a havat, ha a városra néző Erciyes-részben táboroznak. Természetesen ezek nem könnyűek. Folytatja a Kayseri Metropolitan Önkormányzatunk által készített Erciyes mesterképzési tervet. Itt táborot terveztek. Remélhetőleg együtt fogunk törekedni mind a sportolásra, mind a városunk bemutatására. ” ő beszélt.csevegés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar