Készen áll a Sakarya Mountain Bike Championship-re

készen áll a sakarya hegyikerékpáros bajnokságra
készen áll a sakarya hegyikerékpáros bajnokságra

Ekrem Yüce elnök, aki kutatásokat végzett a Napraforgó Kerékpár-völgyben, ahol a 2020-as hegyikerékpár-maratoni bajnokság előkészületei véget értek, azt mondta: „Hét hónapunk van a héttel, hogy megmutassuk a világnak Sakarya és Sakarians otthonát. Remélhetőleg hozzájárulunk városunk és országunk népszerűsítéséhez azáltal, hogy a legjobb módon szervezzük meg. ”


A Sakarya nagyvárosi polgármester, Ekrem Yüce vizsgálatokat végzett a Napraforgó Kerékpár-völgyben, ahol a 2020-as hegyikerékpár-maratoni bajnokság előkészületei véget értek. A vizsgálatok során Yüce polgármestert Söğütlü polgármester, Koray Oktay Özen, Ali Oktar fötitkár helyettes, a Büyükşehir Belediyespor klub elnöke, Cevat Ekşi kísérte, míg a Mountain Bike Maratoni Bajnokság koordinátora Aziz Sırnaç megosztotta az elõkészületekkel kapcsolatos információkat.

Hazánkban először kerül megrendezésre

Ekrem Yüce elnök, aki vizsgálatokat végzett a Napraforgó Kerékpár-völgyben, ahol a bajnokságot rendezik, azt mondta: „Körülbelül 3 hónap telik el, amíg megmutatjuk a világnak Sakarya és Sakarians otthonát. Hazánkban először jön létre egy ilyen nagy kerékpáros szervezet, és a Sakarya-ot otthont adunk. Ezzel kapcsolatban minden előkészítést elvégzünk, hogy a lehető legjobb módon képviseljük városunkat és országunkat. Végeztük el ellenőrzéseinket és áttekintéseinket. Felkészülünk az óriási szervezetre, amely október 23. és 25. között zajlik. Remélhetőleg hozzájárulunk városunk és országunk népszerűsítéséhez azáltal, hogy a legjobb módon szervezzük meg. ”


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar