Erciyes magas tengerszint feletti táborközpont az első verseny fogadására

Büszkeség napja az Erciyes nagymagasági táborközpontban
Büszkeség napja az Erciyes nagymagasági táborközpontban

Kayseri Fővárosi Önkormányzat polgármestere Dr. Memduh Büyükkılıç izgalmát élvezte az első verseny elindulása után a „Nagy magasságú táborközpontban”, amelyet életre keltett az ő utasításaival, új lélegzetet hozva Erciyesnek, amely teljesen más identitást kapott a Fővárosi Önkormányzat beruházásaival. Büyükkılıç elnök és Hes Kablo Kayserispor elnök, Berna Gözbaşı elnök együtt kezdte az első tornát a Magas Tábor Központban, amely Erciyest a sport központjává teszi.


Az Erciyes Cup labdarúgó-bajnoksággal nyitotta meg kapuit a Nagy Magasságú Táborközpont, amelynek első 2 pályáját a Fővárosi Önkormányzat befejezte, és egy fedett sportcsarnokot és 6 mezős úszómedencét tervezett. Fővárosi polgármester Dr. Memduh Büyükkılıç részt vett a négyirányú verseny megnyitóján a Kayserispor, a Konyaspor, az Eskişehirspor és az Adana Demirspor U19 csapatok között, Hes Kablo Kayserispor klub elnökével, Berna Gözbaşıval.

Büyükkılıç polgármester a Hes Kablo Kayserispor elnökkel, Berna Gözbaşıval a torna kezdete elõtt tett nyilatkozatában kijelentette, hogy a Magas Tábor táborközpont növeli Erciyes értékét, és Erciyest a sport központjává teszi.

„Jelenleg egy négyes tornát rendeznek itt. Ebben a régióban elkészült két futballpályánk, amelyet 1800 méter tengerszint feletti magassági táborközpontnak nevezünk, öltözőkkel és fitneszközponttal kezdték szolgálni. Bejelentem, hogy további hat olyan területet építünk fel, amelyek ugyanazon a szabványon alapulnak, amelyet a pályázati eljárásban tettek közzé. Célunk, hogy ezt az értéket nevezzük Kayseriban, mint a Magassági Tábor Központot, ahogyan Erciyesünk megérdemli. Azt akarjuk, hogy a külföldi deviza ne induljon feleslegesen. Éppen ellenkezőleg, azt akarjuk biztosítani, hogy külföldi csapatok érkezzenek városunkba és országunkba. Minden szándékunk és erőfeszítésünk ebbe az irányba mutat. A korábbi tanulmányok során megállapodásokat kötöttek külföldi csapatokkal, amelyeket azonban a pandémiás folyamat miatt az utazás korlátozása miatt meg kellett szakítani. De úgy gondoljuk, hogy ez a kezdet. Remélhetőleg vállalkozó cégünk, amely ezt a munkát a következő időszakban fogja elvégezni, gondoskodni fog arról, hogy külföldi és belföldi csapatok érkezzenek Kayserijbe. Jelenleg Erciyes összes szállodája teljesen el van foglalva. Van egy kerékpáros kemping is. Egy csoport jön Amerikából, ha nincs probléma a repülés szempontjából. Röviden: osztjuk azt a véleményünket, hogy ezt a helyet táborközpontként akarjuk használni, és szeretnénk, ha ez emlékezetbe kerül. Szeretnénk üdvözölni csapatainkat, különösen a Kayserispor, az Eskişehirspor, a Konyaspor és az Adanademir sportokat. Reméljük, hogy ezek a versenyek folytatódnak a négy verseny után. Ez a kezdete. A Kayserispor nagyon értékes elnökével kezdjük ezt a kezdést ”.

"ERCİYEINKET TEVÉKENYSÉGEKBEN 12 HÓNAPON VÉGREHAJTAK MEGHATÁROZVA"

Erciyes nemcsak a Törökországban megvalósított beruházásokkal, a világ egyik legfontosabb hegye Büyükkılıç felé mutat, beszéde folytatódott:

"Mehmet Özhaseki tisztelt miniszterünk erőfeszítéseivel folytatjuk erőfeszítéseinket a forró víz megtalálására azáltal, hogy 2200 méterre megyünk le az MTA-val a múlt héten aláírt aláírási jegyzőkönyvvel. Az adatok azt mutatják, hogy forró víz innen fog kijönni. Erciyesünk szokásos nagylelkűségével viselkedik. Remélem megteszük az intézkedéseinket. Mi is végezzük ezt a munkát, és úgy gondoljuk, hogy innen forró vizet találunk. Ezenkívül örömmel látjuk, hogy négy új szálloda építése megkezdődött, néhányukat lefektették, néhányuk a projekt fázisában van, és ezekkel a munkákkal nőtt a szállodáink száma. Célunk, hogy ezt az értéket nevezzük Kayseriban, mint a Magassági Tábor Központot, ahogyan Erciyesünk megérdemli. Ne fizessen feleslegesen devizában. Éppen ellenkezőleg, annak biztosítása érdekében, hogy külföldi csapatok érkezzenek városunkba és országunkba ”.

Büyükkılıç, tudomásul véve, hogy olyan megértéssel dolgoznak, amely arra törekszik, hogy az Erciyes-t jobb pontokba vigye, Béyükkılıç elmondta: „Vizsgálatokat végezzen azzal a megértéssel, hogy arra törekszik, hogy a Kayseriport, amely számunkra fontos márka, jobb pontokba vigye. Tisztelt elnök, az üzleti életében elért sikerével és természetesen azzal, hogy előnye a női menedzser, továbbra is nagy erőfeszítésekkel és erőfeszítésekkel folytatja munkáját a Kayserispor felé. Ahogy követtétek, vannak jó megfigyelések. Ez a helyes megközelítés ”- mondta.

"KÖSZÖNÖNÖNKÖNÖSEN KÖSZÖNJÜK AZ ÉRTÉKES METROPOLITÁNI KÖZÖSSÉGESSÉGNEK"

Hes Kablo Kayserispor Klub elnöke, Berna Gözbaşı, aki a Büyükkılıç elnökkel közösen részt vett az Erciyes Cup labdarúgó-bajnokságon, azt mondta: „Nagyon örülök klub elnökének, hogy itt vagyok ebben a létesítményben. Szeretnék köszönetet mondani tisztelt elnökünknek az itt végzett beruházásért. Mert tudod, évente kétszer megyünk a táborba. Az egyik a nagy magasságú táborok nyáron. Nagy öröm számunkra, hogy most egy magas tengerszint feletti tábort tartunk közvetlenül az orrunk alatt és a városunkban, ahol prioritást élvezünk. Egy ilyen Erciyes-beruházás nagyban hozzájárul városunkhoz ebben az időszakban, amikor a turizmus különböző úticélokat, új befektetéseket és új lehetőségeket keres. Itt nem csak télen, hanem nyáron is jöhet. Tudod, hogy a csapatban nem lesz 30 ember, eljön az egész technikai csapat, eljön a menedzsment, a sajtó. Ez hozzájárul majd a város gazdaságához. Ezért szeretnék köszönetet mondani tisztelt elnökünknek, aki ezt a beruházást egy ilyen vízióval terjesztette elő, és ilyen kényelmet teremtett klubunk számára.csevegés


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar