Megvitatták a vasalási projektet a szénnel

látták a parancsnoki vasúti projektet
Fotó: ZTSO

A TCDD Transport Inc. vezérigazgatója és elnöke, a Kamuran nyomtató Çatalağzı logisztikai raktár üdülőhelye Zonguldaki úton, Törökország keményszén-hatósága és az állomás központja, végül pedig a Zonguldaki Kereskedelmi Kamara elnöke meglátogatta a vasat.


A TCDD Transport a Karabük vonal főigazgatóságától a Kamurán nyomtató, a törökországi keményszén-hatóság (TCC) kutatási területein találta meg a TCC vezérigazgatója, a Kazım Törökországi Szénvállalatok Eroglu és a Török Állami Vasúti Teherfuvarozási Hivatal látogatása során véleménycserét a Főigazgatóság tevékenységeiről. A nyomtató válaszolt arra a kérdésre, hogy mikor indulnak a vasúti járatok, amelyeket Zonguldak állampolgárai már hónapok óta várnak: "Nem tudok beszélni a miniszter engedélye nélkül".

TCC

A zonguldaki látogatása végén Yazıcı ügyvezetõ igazgató meglátogatta Metin Demirt, a Kereskedelmi és Iparkamara elnökét. A TSO elnöke, Metin Demir, a szociális média-fiókjában tett látogatásáról szóló üzenetében: "Találkoztunk a TCDD Transportation Inc. vezérigazgatójával és az igazgatóság elnökével, Kamuran Yazıcıval, aki ellátogatott a városunkba, és véleményt cseréltek a városunkban a" Vasút a szénre "projektben. . Köszönjük nekik idejét ”.csevegés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar