Az Elazig Intercity Bus Terminal pályázat kiírásra került

megrendezésre került az elazig intercity buszpályaudvar pályázat
megrendezésre került az elazig intercity buszpályaudvar pályázat

A Déli Gyűrűn építendő intercity buszpályaudvar építésének pályázatát Elazig Önkormányzat tartotta.


A városok jelenlegi formájában nem felel meg az autóbusz-terminál épületét Elazig Önkormányzat rekonstruálja. Az új buszpályaudvar épületének, amelyet a Déli körgyűrűn, a Venk-csomópont előtt 500 méterre építnek, zárt területe 8.226 négyzetméter, félig nyitott területe pedig 6.556 XNUMX négyzetméter.

ŞERİFOĞULLARI ELNÖK: "VÁROSNAK FONTOS SZÜKSÉGET TÖRTÉNTÜK"

Laahin Şerifoğulları, Elazig önkormányzati polgármester kijelentette, hogy megvalósították a városok számára évek óta igénybe veendő intercity buszpályaudvar építési pályázatát, és hogy a munkák a pályázati eljárás befejezése után kezdődnek meg.

Şerifoğulları polgármester, kijelentve, hogy kielégíti a város egyik fontos igényét, kijelentette: „Jelenlegi városközi buszpályaudvar-épületünk messze nem felel meg városunk igényeinek. Új városi igényeinknek megfelelő modern szerkezetű buszpályaudvarunk zárt területe 8.226 négyzetméter, félig nyitott területe pedig 6.556 42 négyzetméter. A terminálon belül 18 jegyiroda, 2 üzlet, 49 étterem-kávézó, büfé, férfi és női wc, mosóhelyiség, zuhanyzó és imaterem, vezetői pihenőszoba, játszótér és XNUMX platform lesz. Terminálépületünk, amely városunk külső ajtaja, a modern és kényelmes felépítésével hozzáadott értéket képvisel városunk jövőképében. mondott.csevegés

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar