Adapazarı vonat-expedíciók Miért ne?

Adapazarı vonat-expedíciók Miért ne?
Adapazarı vonat-expedíciók Miért ne?

A Sakarya különböző nem kormányzati szervezeteinek képviselőiből és korábbi vezetőikből álló Sakarya Civil Társadalmi Platform napirendre tűzte az Adapazarı vonatot, más néven Adapazarı expresszt.


Az Adapazarı vonat, amely hosszú erőfeszítések és kampányok eredményeként közvetlenül a tavalyi önkormányzati választások előtt kezdett ismét érkezni Adapazarı állomásra, az új típusú koronavírus-járvány miatt leállt.

Míg a nagysebességű vonatok (YHT) szolgáltatásai az elmúlt hónapokban indultak, a regionális vonatok, köztük az Adapazarı vonat, még nem működnek.

A SASTOP-ban hangsúlyozta, hogy az Adapazarı vonatnak szüksége van Sakaryára, és kifejtette, hogy meg kell tenni a szükséges intézkedéseket, és el kell indítani a vonatot. A Sakarya helyetteseit és rendszergazdáit felszólító SASTOP nyilatkozata a következő:

Felhívás kedves parlamenti képviselőinkhez.

SZIGETI VONATUNK az embereknek szól. Hallgassa meg azokat, akik ismerik ennek a városnak a történetét. VIGYE NOSZTALGIKUS VONATUNKAT, amely 120 éves és az egyik első állomás.

A világ minden városában a belváros állomásai nem károsítják a forgalmat azokban a városokban, de valamilyen okból nem alkalmasak városunkban. A Kocaeli (Izmit) és Isztambul között közlekedő vonatok áthaladnak a városon és Arifiye, Sapanca, Kartepe, Izmit, Derince, Gebze, Pendik, Kartal között. Nem árt Maltepe, Göztepe, Erenköy, Söğütlüçeşme. Hogyan árt ez a városnak? A vonat 100 km-t halad át a városon. Rossz a 20 kilométeres Adapazarı -Arifiye vonal? Az Adapazarı vonat 3 perc alatt 1,5 percre leállítja a forgalmat, és a járművek 90-szer vágják le az utat. Ez senkit nem zavar.

Népünk kívánságai határozzák meg Sakarya igényeit. Csak a saját érdekeikre gondolva, és ezzel a szándékkal távol tartva magukat az önző ötletektől, az az, hogy jó szándékú Vezetőinknek az a célja, hogy megvédjék ennek a gyönyörű városnak az új modern elképzelését, akik magukra szavaznak. Nem kormányzati platformként hallgassa meg embereink, különösen a város tulajdonosainak kéréseit és javaslatait, és ne hagyja, hogy valaki megtévessze.

Az újság nyilatkozatából megtudtuk, hogy helyettesünket félrevezették a szigeti vonattal kapcsolatban. Nagyközönségként jegyeket vásároltunk a vonatról az interneten és a pénztárnál. Az 1. és a 2. kocsit megszámozták. Más kocsik annyi utast kaptak, amelynek jegye helyszám nélkül volt.

Jelenleg hazánkban 3 Ankara és Isztambul között. 2 Ankara Konya nagy sebességű turbina 50% -os távolságra működik oda-vissza. A vonatok Ankara, Sincan és Kayas között közlekednek.

Gebze Isztambulban Halkalı A munka külvárosai.

Javaslatunk Adapazarı vonatunkhoz (A futó vonatok ellenőrzött utasokat is szállítanak a Pandemia miatt. Megtudtuk, hogy a helyközi vonatokat nem üzemeltetik, mivel ez az ellenőrzés nehéz a közbenső állomásokon). Ebben az esetben az utasok 50% -át Adapazarı, Arifiye, Izmit, Gebze, Pendik stb. lehetséges. Nem lehet elfogadni azt a véleményt, hogy lehetetlen. Úgy gondoljuk, hogy helyetteseink és vezetőink könnyedén meg tudják oldani ezt a problémát a TCCD és az ULAŞTIRMA A.Ş segítségével.

Tisztelt képviselők, a kocsikban a helyek száma 74 és 78 között van. 5 kocsiban 370/390 körül van. néhány helyet a személyzet tart fenn. Jegyek legfeljebb 190 utas számára kaphatók. A kocsikat újból megszámozzák, vagy mindegyiket üresen hagyják, és az ülésre figyelmeztetést írnak, mint mindenhol, és egészséges utat tesznek meg: 1 indulás, 950 érkezés 950 utast jelent. Tem megkönnyebbül.

Mi áll a sokkal kényelmesebb és biztonságosabb vonatok (nagysebességű vonatok és külvárosok) közlekedése mögött, miközben a mikrobuszok. Meghívásunk minden képviselőnek.

Çetin Oktay Kaldirim kormányzónk és Ekrem Yücen fővárosi polgármester városunk jövője érdekében végzett munkáját nem szabad megakadályozni. A választásoknak vége, és minden képviselőnk, polgármesterünk, önök Sakarya polgármesterei, rátok fogunk szavazni. Szoba Adaray. Marmaray Gebze-Halkalı Başkentray Sincan-Kayaş között dolgozik, és még álló helyzetben is szállítja az utasokat. (Természetesen ebben a környezetben számozott utasokat kell szállítani.) A Regional Express nem fut egész Törökországban. Akkor mit kell tennünk az Adapazarı Expresses működtetése és az olcsó közlekedés biztosítása érdekében? Itt van a javaslatunk a TCDD-hez. Azonnal indítsa el az Adaray elővárosi vonatot Adapazarı és Gebze között. Adaray Adapazarı és Gebze között legalább 7 TL lesz. (Természetesen az árfelmérés a vasutaké) Gebze Halkalı Az utasdíj jelenleg 7 TL. A legnagyobb kívánságunk, hogy ez az ingázó vonat azonnal elinduljon. Ami az előnyöket illeti, az 1. Adapazarı utas átmegy Isztambul másik oldalán, minimum 14 TL ellenében (az ár mérlegelési joga a Taşımacılık A.Ş.-t illeti meg). 2. Az Adapazarı vasúti átjáró problémája automatikusan megszűnik. 3. Amikor a vonatok sebességét 2 km-re csökkentik 25 km távolságban Mithatpaşa Adapazarıtól, akkor nincs szükség olyan építményekre, mint aluljáró és felüljáró, amelyek villamos állapotban működnek ebben a régióban. Ahhoz, hogy mindezek bekövetkezhessenek, meg kell győződni a Sakarya uralkodóiról, ha vannak ilyenek, az önérdekű felek hatalma megtört. A TCDD tisztviselőit is meg kell győzni. A TCDD elegendő mennyiségű elővárosi készletet állít elő Sakaryában. Ha a TCDD meg van győződve arról, hogy ezek a vonatok még holnap megkezdhetik útjaikat. Sakarya a mi kedvesünk, Sakarya a hozzáadott értékünk. Sakarya, hogy a jó kormányzás értékelni fogja Törökország ragyogó csillagát is. Sakarya Isztambul külvárosa lesz, ha a javasolt egyszerű projekt megvalósul. A szállítási probléma automatikusan megszűnik. Az isztambuli Adapazarı vonalon a korábbiakhoz hasonlóan látogatói lesznek. (Természetesen ezek a látogatások nagyon intenzívek lesznek, amikor a világjárvány véget ér.)

A helyi választásokra az adapazári emberek tavaly szerezhették meg a vonatukat

2012 előtt a Haydarpaşa-Adapazarı állomás között közlekedő vonatok most a Pendik-Adapazarı állomás között közlekednek, és végül 5 út volt. Korábban azok a vonatok számát, amelyek 2012-ig napi 12 (összesen 24) utat tettek meg, most 5 (indulás, érkezés 10) utazásként határoznak meg. A vonat olcsó és gazdaságos. Egyszerre 5 ​​embert szállít 360 kocsival. Ez napi 2.000 oda-vissza út és 4.000 ember kiszolgálását jelenti.

A Sakarya Civil Társadalmi Platform nevében az ülésszak elnöke Att. Ü.Önder Döker SASTOP állomásbizottság. Társelnökök, Geyve-szoros és Természetvédelem. Az elnök. Kamuran Tan, att. Der Sak kirendeltség-vezető és késői. Vissza. Bro Bask. Vadászat. Ü.Önder Döker, G.Dön.Erb. Armağan Bahadır ,, Tüvasaş GD Yön alapítványi titkár. Emek. Fikret Kökalp, Sivas. Der. Elnök, Aytaçaç Güner. Oktat. Gyerek. Védelem Der. Baszk. Gülsen Öziş., Fah.Traf.Muff.Dr.GD elnöke és szakértői konszenzus.Dr. Oktay Ertem elnök. Asztalitenisz Htisas Sportklub. Baszk. Huszein Balta. Késői visszatérés. A Sakarya Turisztikai Egyesület elnöke, Törökország Ihsan Mahmutoğul, Muhsin Fed. Elnök- Sakarya Muh. Der. Baszk. Erdal Erdem, G. Dön. Zir. A kamara vezetője. Hamdi Şenoğlu. Snap. Bis. Természet. Sport. Der. Baszk. Sefik Akar, Sak. Motor Club. Baszk. Adem Koç. & Haluk Akbay, az Adapazarıi Kerületi Tanács tagja .SAÜ. Előadó. Gondolkodj jól. Der. Tagja valaminek. Bingül Felemelkedett.csevegés


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar