Nemzetközi Mevlana kerékpártúra befejeződött

Elkészült a Konya Metropolitan Önkormányzat, valamint a Mevlana Nemzetközi Kerékpáros Túra támogatásával szervezett Karatay, Meram és Seljuk önkormányzatok Törökország Kerékpáros Szövetsége. A győztes sportolók Vahdettin Özkan konyai kormányzótól, Uğur İbrahim Altay konyai fővárosi polgármestertől és a jegyzőkönyvtől kapták kitüntetéseiket.

Konya kerékpáros város, amelynek 1994 óta hagyományosan szervezett nemzetközi kerékpáros rendezvénynek adott otthont, a török ​​kerékpáros szövetség Konya Fővárosi Önkormányzatának (Meram) 2017-es Nemzetközi Mevlana Bike Tour című pályázatának nemzetközi naptárban elfoglalt helye a szeldzsuki és karatay önkormányzatok támogatásával zajlott. .

Öt ország 5 csapata, Törökország és a túra együttesen mintegy 12 sportolóval lépett pályára a második és az utolsó szakasz fokozatának elérése érdekében, a Mevlana tér Cumrától indulva, miután az útvonal véget ért Meram önkormányzata előtt.

A 133.5 kilométeres második szakasz versenyén; Az orosz Maksim Piskunov lett bajnok azzal, hogy elsőként haladt a célvonalon. A második helyet ismét az orosz Artur Ershov nyerte, míg a francia Vincent Louiche harmadik lett.

A verseny végén a győztes sportolók megkapják érmeiket és kupáikat; Vahdettin Özkan, Konya kormányzója elvette Uğur İbrahim Altay, Konya Fővárosi Önkormányzat polgármesterét, Musztafa Kavuş Meram polgármestert és a jegyzőkönyvet.

Erol Küçükbakırc, a török ​​kerékpáros szövetség elnöke, Ozkan kormányzó a verseny után, az elnök átadta az Altaj-táblát és a jegyzőkönyvet.