Biztonságos vezetési képzés a HAVASAK vezetőinek

Biztonságos vezetési képzés a HAVASAK vezetőinek
Biztonságos vezetési képzés a HAVASAK vezetőinek

A Sabiha Gökçen repülőtérre induló járatok megkezdése előtt, szeptember 18-án, pénteken a Közlekedési Osztály képzést szervezett a HAVASAK sofőrjeinek a tömegközlekedésben történő haladásról és a válságkezelésről. A repülőtéri szállítás célja a maximális elégedettség.


Sakarya Fővárosi Önkormányzat képzést szervezett a HAVASAK sofőrjeinek előtt a Sabiha Gökçen repülőtérre tartó járatok előtt, szeptember 18-án, pénteken. A reptéri szállítás maximális elégedettsége a fejlett vezetésről és a tömegközlekedés válságkezeléséről szóló képzéseket célozza, amelyeket a Márványi Önkormányzati Unió ajánl.

Biztonságos vezetési képzés HAVASAK sofőrök számára

A Közlekedési Minisztérium nyilatkozatában „HAVASAK autóbusz-állományunk, amely megkönnyíti a Sabiha Gökçen repülőtérre történő közlekedést, szeptember 18-án, pénteken kezdi meg szolgáltatásait. Ebben az összefüggésben járművezetőinknek, akik részt vesznek a flottánkban, elméleti és gyakorlati képzést kínált a haladó vezetésről és a tömegközlekedés válságkezeléséről a Márványi Önkormányzati Unió. 6 óra elméleti és 8 óra gyakorlati képzés után a tömegközlekedési járművek vezetői készen állnak az utazásokra. BELPAŞ A.Ş. Reméljük, hogy a HAVASAK járataink, amelyek városunkban kezdenek szolgálni, hasznosak lesznek városunk számára ”.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar