Dinamikus kereszteződés megvalósítása Ordu-ban

Dinamikus kereszteződés megvalósítása Ordu-ban
Dinamikus kereszteződés megvalósítása Ordu-ban

Folytatódnak azok a kereszteződési elrendezési tanulmányok, amelyeket az ordui forgalmi torlódások megakadályozása érdekében indítottak el.


Ordu Fővárosi Önkormányzat, amely korábban számos ponton elvégezte a kereszteződés rendezési munkáit, és ezekkel a munkákkal látható enyhülést biztosított a forgalomban, a közelmúltban befejezte a (Yeni Mahalle) Fındıklı csomópontban megkezdett bővítési és felújítási munkákat, és üzembe helyezte azokat.

"AZ ALTINORDU MINDEN ÁTALAKÍTÁSA MEGÚJUL"

Coşkun Alp, az Ordu Fővárosi Önkormányzat főtitkára, aki megvizsgálta a helyszínen végzett munkát, elmondta: „Ordu Fővárosi Önkormányzatként az egész kerület kereszteződéseiben megkezdtük a rendezési munkákat annak érdekében, hogy minimalizáljuk a körzetünk forgalmi torlódásait és biztosítsuk polgáraink kényelmes utazását. A Fővárosi Önkormányzat Tömegközlekedési Főosztálya által végzett munkálatok keretében intézkedéseket hoztak az Önkormányzati csomópont, a Sivas csomópont, az orosz piac csomópont, a Mevlana csomópont és a Dörtyol kereszteződésekben. Végül 3 napon belül befejeztük a rendezési munkákat (Yeni Mahalle) Fındıklı csomópontban, és üzembe helyeztük. Ezzel a megújult kereszteződéses munkával városunk 6 kereszteződésében befejeztük a rendezési munkákat, és nagy könnyebbséget nyújtottunk a városi közlekedésben. Végül a kikötői csomópontban végzett munkával felújítottuk és korszerűsítettük Altınordu kerületünk összes kereszteződését ”.

"FOGLALUNK A Dinamikus kereszteződés alkalmazásra"

Megállapítva, hogy áttérnek az Altınordu járás "Dinamikus kereszteződés" alkalmazására, miután a kereszteződés rendezése működik, Alp azt mondta: "Az utolsó kereszteződés-elrendezés után, amelyet Altınordu körzetében fogunk végrehajtani, áttérünk a" Dinamikus kereszteződés "alkalmazásra. Ezzel az alkalmazással megakadályozzuk a forgalom sűrűségét. Ezenkívül a dinamikus kereszteződés alkalmazásával a sofőrök várakozási ideje a lámpáknál minimálisra csökken. Remélem, hogy ezek a munkák hasznosak lesznek városunk és kerületeink számára ”.csevegés


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar