Óriási versenyek indulnak a Mountain Bike Maraton Világbajnokságon

Óriási versenyek indulnak a Mountain Bike Maraton Világbajnokságon
Óriási versenyek indulnak a Mountain Bike Maraton Világbajnokságon

Az óriásversenyek a 2020-as Mountain Bike Maraton Világbajnokságon október 25-én, vasárnap kezdődnek. Ekrem Yüce elnök elmondta: „A világbajnokság versenyei, amelyek 12.00-kor kezdődnek a férfiaknál és 12.30-kor a nőknél, lélegzetelállítóak lesznek. Várunk minden polgárunkat a Napraforgó Kerékpár-völgybe a világbajnokság versenyeire, ahol az izgalom eléri a csúcsot ”.


Az óriásversenyek a 2020-as Mountain Bike Maraton Világbajnokságon október 25-én, vasárnap kezdődnek a Napraforgó Bike Valley-ben. Az óriásbajnokságon, ahol helyi és külföldi világklasszis sportolók mérik össze tudásukat, a férfi kategória 12.00:110 órakor rajtol, a világbajnokságot pedig összesen 81 kilométeren vívják. A bajnokság női szakaszára 12.30-kor kerül sor a XNUMX kilométeres pályán. Megállapítva, hogy a bajnokság izgalma vasárnap a csúcson lesz, Ekrem Yüce elnök felszólította az összes Sakarya állampolgárt, hogy kövessék a nagy izgalom színterét jelentő versenyeket.

Meghívás izgalomra

A bajnokságról szólva Ekrem Yüce elnök elmondta: „Az utolsó napon, amikor a bajnokság izgalma eléri a csúcsát, városunkat számos helyi és külföldi csatornán keresztül a világ színpadára viszik. Október 25-én, vasárnap lesz az óriásszervezés és az utolsó versenyek utolsó napja. Lélegzetelállítóak lesznek a világbajnoki futamok, amelyek a férfiaknál 12.00, a nőknél 12.30 órakor kezdődnek. Meghívunk minden polgárunkat a Napraforgó Kerékpár-völgybe a világbajnokság versenyeire, ahol az izgalom eléri a csúcsát. A verseny alatt és után mindenféle biztonsági óvintézkedést megtettünk a pályákon. Remélhetőleg városunk egy ilyen fontos szervezetből kerül ki, és példaértékű bajnoksággá alakítja az új szervezetek számára. Sikert kívánok minden sportolónak, és minden honfitársunkat meghívom, hogy legyen részese az izgalomnak ”.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések