3 ezer utas a HAVASAK-ot részesíti előnyben

3 ezer utas a HAVASAK-ot részesíti előnyben
3 ezer utas a HAVASAK-ot részesíti előnyben

A Fővárosi Önkormányzat szeptember 18-án üzembe helyezett HAVASAK nagy figyelmet keltett a polgárokban. A világjárvány ellenére körülbelül 3 ezer utas választotta rövid időn belül a HAVASAK-ot.


A HAVASAK-ok, amelyek a Sakarya Fővárosi Önkormányzat egyik leányvállalata, a BELPAŞ alatt működtek, a Sakarya állampolgárokat a Sabiha Gökçen repülőtérre szállítják. A 29 indulási és érkezési lehetőséget kínáló HAVASAK, modern 9 fős buszparkkal, ahol koronavírus-intézkedéseket alkalmaztak, az első hónapban körülbelül 9 ezer állampolgárt szolgált.

Városunk szerette a HAVASAK-ot

A BELPAŞ e tárgyban tett nyilatkozatában: „Magunk mögött hagytuk a Sabiha Gökçen repülőtér járatainak első hónapját, ahol Ekrem Yüce fővárosi polgármester megosztotta jó hírét városunkkal. Körülbelül 3 ezer utas a HAVASAK-ot részesítette előnyben a repülőtéri és városi közlekedésben. Hálásak vagyunk minden polgárunknak, akik érdeklődést mutattak a HAVASAK flottánk iránt. Modern, 29 járműből álló, 5 fő befogadására képes járműparkunkkal a HAVASAK-ok első körben 9 indulással és 9 visszatéréssel folytatják járataikat. Az állampolgárok összesen 8 fiókban juthatnak el a HAVASAK-ba a jegygyilkos pontokból, beleértve a Város terét, a Terminált, az Egyetemet, a Kék megállót, a Çark Caddesi-t, a Şal utcát, az Erenler burgonyapiacot és a Sabiha Gökçen repülőteret az egész városban. Az online jegyértékesítés a 0850 480 34 54. számon vagy a havasak.com.tr és a belpas.com.tr weboldalon keresztül történik. A HAVASAK-ok, amelyek kényelmesebb, biztonságosabb és egészségesebb szállítási lehetőségeket kínálnak polgáraink számára, minden állampolgárunk szolgálatában állnak ”.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések