A Pamukova vasúti átjáró földalatti része a minisztérium napirendjén szerepel

Sakarya közlekedési projektjei a minisztérium napirendjén vannak
Sakarya közlekedési projektjei a minisztérium napirendjén vannak

Ekrem Yüce polgármester, aki találkozott Yavuz alelnökkel, Bülbül csoportelnök-helyettessel, Atabek, Sofuoğlu, Uncuoğlu és Tever tartományi elnökkel, valamint Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszterrel, megosztotta a jó hírt: „Felgyorsul az új autópálya-kijárat pályázati folyamata. Minisztériumunk napirendjén szerepel a Pamukova vasúti átjáró földalatti szakasza. A minisztérium támogatást nyújt a Sürgősségi Kórház elhelyezéséhez és felépítéséhez ”- mondta.


Ekrem Yüce fővárosi polgármester, Çetin Oktay Kaldirim kormányzó, Ali İhsan Yavuz, az AK párt elnökhelyettese, Levent Bülbül, az MHP képviselőcsoportjának elnökhelyettese, Çiğdem Erdoğan Atabek, AK párti képviselők, Kenan Sofuoğlu és Recep Uncuoğlu, az AK párt képviselői, akik Ankarában üléseztek. Yunus Tever tartományi elnökkel együtt meglátogatta Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális minisztert. Ekrem Yüce polgármester, aki megosztotta közösségi média beszámolóját a találkozó után, ahol Sakarya közlekedési projektjeiről tárgyaltak, megköszönte Karaismailoğlu miniszter úr szoros érdeklődését és támogatását.

Közlekedési projektek a minisztériumban

Ekrem Yüce elnök hangsúlyozta az egység és a szolidaritás fontosságát értékelésében ankarai kapcsolatai után, és azt mondta: „Ankarában voltunk, mint a Sakarya küldöttsége. Találkoztunk Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszterünkkel városunk fontos közlekedési projektjein. Gyümölcsös találkozónk volt Çetin Oktay Kaldirim kormányzóval, Ali İhsan Yavuz alelnökkel, Levent Bülbül, az MHP csoport elnökhelyettesével, Çiğdem Erdoğan Atabek helyetteseivel, Kenan Sofuoğlu, Recep Uncuoğlu és Yunus Tever tartományi elnökkel. Saját és városunk nevében szeretnék köszönetet mondani miniszterünknek, aki szorosan érdekelt városunk projektjeiben, és kijelentette, hogy támogatni fogják őt ”.

Az autópálya kijáratának pályázati folyamata felgyorsul

Ekrem Yüce elnök, a Közlekedési és Infrastrukturális Minisztériumban tartott találkozó után felsorolva a jó hírt, azt mondta: „Bejelentettük, hogy új autópálya kijáratot hozunk városunkba. Fővárosi Önkormányzatként megkezdtük kisajátítási munkáinkat a régióban. Miniszterünkkel is találkoztunk, hogy felgyorsítsuk az építkezési pályázati folyamatot. Ismét azt kértük, hogy a Karapürçek utat vegyék fel az aszfalt programba, és állítsák üzembe a régió és városunk számára.

Közlekedési beruházások érkeznek a város déli részére

Megállapítva, hogy a város déli részén fontos közlekedési projektek is terítéken vannak, Ekrem Yüce polgármester elmondta: „Értékeléseket végeztünk a híd kereszteződési projekt legújabb állapotáról, amely összeköti Alifuatpaşát a Sakarya – Bilecik autópályától. A nagysebességű vonat áthaladásának régiójában megépítendő projekttel megszűnnek a szállítással kapcsolatos problémák, és a régióba történő szállítás megkönnyebbülten felsóhajt. Közöltük a kérdést közlekedési és infrastrukturális miniszterünkkel annak érdekében, hogy a vasúti átjárót a föld alá vigyük Pamukovában. "

Miniszteri támogatás a sürgősségi kórház számára

Ekrem Yüce elnök kijelentette, hogy Sakaryában az egészség jövője szempontjából nagyon fontos lépést tettek: „Jobban megértettük, mennyire fontos az egészségügyi infrastruktúra a járvány idején. Szerencsére sikeresen folytatjuk a járvány elleni küzdelmet a közelmúltbeli áttörésekkel az egészségügy területén hazánkban. A sakaryai sürgősségi kórház bevezetését Ali İhsan Yavuz alelnökünk is napirendre tűzte. Felépítésével és elhelyezésével kapcsolatban Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszterünk támogatását kértük. Remélhetőleg együtt befejezzük ezt a munkát, és sürgősségi kórházat viszünk városunkba. Köszönöm miniszterünk támogatását ”.

Egységgel és szolidaritással fogjuk elérni céljainkat

Sakarya a küldöttség néhány nevének képviseletében Ekrem Yüce Ankara vendégelnökkel, "Ergun Atalay török-İş elnök, a török ​​Agrárkamara Unió elnöke, Shams Bayraktar, Koop-İş elnök úr. Küldöttségünkkel ellátogattunk Eyüp Alemdarba. Értékeléseket és konzultációkat tartottunk városunkkal kapcsolatban. A Sakarya-nál dolgozunk minden érdekelt féllel. Célunk, hogy városunk összes paraméterét magasabb szintre emeljük, és élhetőbb várost hozzunk létre. Remélem, egységünkkel és szolidaritásunkkal el fogjuk érni céljainkat ”.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar