A díjak elnyerték a Mountain Bike világbajnokság győzteseit

A díjak elnyerték a Mountain Bike világbajnokság győzteseit
A díjak elnyerték a Mountain Bike világbajnokság győzteseit

A lélegzetelállító kihívásnak vége lett a 2020-as UCI Mountain Bike Világbajnokságon. Yüce polgármester elmondta: „Sakaryaként nagyon büszkék vagyunk. Bajnokságot rendeztünk, amelyet hazánkban először mutatnak be a világ egyik legrangosabb kerékpáros szervezetének, és élőben nézhető a világ minden tájáról.


első alkalommal a törökországi Sakaryában rendezték meg, és a házigazdája, a 2020-as UCI Mountain Bike Marathon World Championships of Cycling Federation a cutthroat verseny sonratürki befejeződött. A Napraforgó Kerékpár-völgyben rajtoló versenyen 57 férfi és 35 női sportoló vett részt. A férfiak a 110 kilométeres pályán versenyeztek, míg a nők a 82 kilométeres pályán vettek részt, ami nagy izgalmat jelentett. a dobogós helyezésre jogosult sportolóknak járó díjakat Hamza Yerlikaya ifjúsági és sportminiszter-helyettes, Cetin Oktay kormányzó kormányzó, járda, Ekrem Yüce elnök, Erol török ​​kerékpáros szövetség elnöke adta át a Küçükbakırc-t. A hatalmas bajnokság után, amelyen a sportrajongók részt vettek, Ekrem Yüce elnök köszönetet mondott Sakaryának az intenzív érdeklődésért. Az AK párt elnökhelyettese és Ali İhsan Yavuz, a Sakarya alelnöke kerékpáros trikót adott át Ekrem Yüce elnöknek.

Az olimpia után a legnagyobb szervezet

Erol Küçükbakırc, a Törökországi Kerékpáros Szövetség elnöke: "Ma szervezettek vagyunk és teljes körűen ez a hatalmas szervezet a legnagyobb szervezet az olimpia után. Sakarya ezeket a versenyeket a legbiztonságosabb és legegészségesebb módon teljesítette. Ezek a versenyek nagyon megfelelnek Sakaryának. Remélhetőleg sok ilyen nemzeti és nemzetközi versenyt láthatunk majd Sakaryában. Szeretnék köszönetet mondani elnökünknek és miniszterünknek, akiknek a legnagyobb a részesedése ennek a szervezetnek a megvalósításában. Gratulálok Sakarya polgártársaimnak és a sport rajongóinak intenzív érdeklődésükért ”.

Gratulálok minden versenyzőnek

A bajnokság után nyilatkozatot tett Ekrem Yüce elnök: „Sakaryaként nagyon büszkék vagyunk. Hazánkban először rendeztünk bajnokságot, amelyet a világ legrangosabb kerékpáros szervezetei mutatnak be, és amelyet a világ minden tájáról élőben lehet nézni. Köszönetemet szeretném kifejezni elnök úrnak és küldöttségének, akik pártfogásukkal erőt adtak ahhoz, hogy ez a bajnokság városunkban és hazánkban is megrendezhessen. Szeretnék köszönetet mondani minden polgártársamnak és sportrajongónak, akik érdeklődéssel követték az izgalmas és lélegzetelállító versenyeket. Végül gratulálok minden olyan sportolónak, aki ezeken a kihívásokkal teli pályákon jár és gratulálok a győzteseknek. Városunk fontos tesztet teljesített ezzel a nagyszerű szervezettel. Megmutatta az egész világnak, hogy otthont adhat a következő nemzetközi bajnokságoknak. Remélem, hogy városunk, amely elnyerte a világ 13. "Kerékpárbarát városa" címet, számos nagyszerű szervezésnek és óriási bajnokságnak ad otthont.

A Sakarya fontos szervezetnek adott otthont

Çetin Oktay Kaldirim kormányzó elmondta: „Egy ilyen megtisztelő program eredményeként valóban a legjobb arcoddal gyakoroltunk. Fontos esemény a világ számára, elnökünk égisze alatt. A megnyitón azt is kijelentettük. Sakarya vendégszerető város. A kultúra, a természet és a szépség városa. A bajnokság nagyon jól kezdődött, és mindenekelőtt a nagyváros kiváló munkát végzett. Minden szempontból rendkívül sikeres volt. Remélem, hogy ez egy bajnokság lesz, ahol senkit sem bántalmaznak az egészség szempontjából. Ezúton is szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki külföldről érkezett. Köszönöm az összes élsportolónak. Gratulálok metropolitánknak, kerékpárbarát várossá váltunk. Szeretnék köszönetet mondani Sakarya népének ”- mondta.

Számos rendezvényt szervezünk hazánkban

Hamza Jerlikaya ifjúsági és sportminiszter-helyettes elmondta: „Szeretnék köszönetet mondani elnökünknek, hogy ilyen szép eseményt rendezett. Nagyon fontos bajnokságot szerveztünk Sakaryában. Szívből gratulálok mindenkinek, aki hozzájárult. Remélem, még sok ilyen szervezetet szervezünk majd hazánkban ”.

Az elit nőket a következőképpen rangsorolják;

  1. Ramona Forchını (Svájc)
  2. Maja Wloszczowska (Lengyelország)
  3. Ariane Luthi (Svájc)

Az Elite Men rangsora a következő;

  1. Hector Leonardo Leon Paez (Kolumbia)
  2. Tiago Ferreira (Portugália)
  3. Martin Stosek (Cseh Köztársaság)

sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések