Felkészülés a Mountain Bike Marathon Világbajnokságra

Felkészülés a Mountain Bike Marathon Világbajnokságra
Felkészülés a Mountain Bike Marathon Világbajnokságra

Ekrem Yüce elnök, aki az október 23-25. Között Sakaryában megrendezésre kerülő Mountain Bike Marathon Világbajnokság előtt folyamatban lévő előkészületeket vizsgálta, azt mondta: „Előkészítjük az EXPO területét, ahol városunk értékeit kiállítják, tevékenységeket tartanak és vendégeink fellélegeznek. Remélem, hogy a bajnokságot a legjobb módon fogjuk megrendezni, és városunkat a világ színpadára viszik ”- mondta. Yüce azt is kijelentette, hogy 30 különböző országból több mint 150 világszínvonalú sportoló fog pedálozni a bajnokságban.


Sakarya fővárosi önkormányzat polgármestere, Ekrem Yüce megfigyeléseket tett a Napraforgó Kerékpár-völgyben a Mountain Bike Marathon Világbajnokság előtt, amelynek Sakarya ad otthont október 23-25 ​​között. Ekrem Yüce polgármester, aki İlhan Şerif Aykaç-tól, az Ifjúsági és Sportszolgálat osztályának vezetőjétől kapott tájékoztatást az előkészületekről, ellátogatott a Sakarya Expo területére, amely fényt derít a város kulturális, művészeti és történelmi életére, és a bajnokság ideje alatt nyitva lesz. Ekrem Yüce elnök a világ legrangosabb kerékpáros szervezete fogadásának örömének kifejezve hangsúlyozta, hogy a város promóciója a bajnoksággal a legjobb módon valósul meg.

A legjobbakért dolgozunk

Megállapítva, hogy kevés nap van hátra a bajnokságra, Ekrem Yüce elnök azt mondta: „Végső felkészülésünket megtesszük. Ezzel egy időben egy EXPO területet készítünk a bajnokságra, amely hozzájárul városunk népszerűsítéséhez. Itt is intenzív munka folyik. Az a terület, ahol városunk értékeit kiállítják, a támogató cégek helyet kapnak, az a hely lesz, ahol a bajnokságra a régióba érkező vendégeink lélegezhetnek. Remélem, hogy otthont adunk a bajnokságnak, és városunkat a világ színpadára viszik ”.

Sakarya neve hallható lesz a világon

Ekrem Yüce elnök kijelentette, hogy a bajnokság nagy jelentőséggel bír a Sakarya világ előtti megnyílása szempontjából: „30 és több mint 150 világszínvonalú sportoló pedálozik a bajnokságban. A nézők és a média képviselői Sakaryában lesznek. Élő közvetítések lesznek, és remélem, hogy október 23-25-én Sakaryában lesz a szem. Városunkra a legjobb módon emlékezünk a világ különböző városaiban. Köszönetemet szeretném kifejezni mindenkinek, különösen Recep Tayyip Erdogan elnökünknek, aki hozzájárult ennek a világméretű szervezetnek a szervezéséhez városunkban.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések