A szálláslehetőségeket a Yedikuyular síközpontban biztosítják

A szálláslehetőségeket a Yedikuyular síközpontban biztosítják
A szálláslehetőségeket a Yedikuyular síközpontban biztosítják

Güngör polgármester, aki megvizsgálta a Yedikuyular síközpont bedestent és szálláslehetőségeit, azt mondta: „Idén is kínálunk szállást vendégeinknek. Csapataink keményen dolgoznak. - Sok sikert városunknak.


Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Fővárosi Önkormányzat polgármestere megvizsgálta a Yedikuyular síközpontban folyó munkálatokat. Güngör polgármester kijelentette, hogy a régióba bejutást lehetővé tevő artéria kiszélesedett, és folytatódik a bedesten és a bungalow ház építése. Güngör polgármester elmondta: „A szezonra való felkészülésünk a Yedikuyular síközpontban folytatódik, amelynek infrastruktúráját előző polgármesterünk hozta létre. Létesítményünk bővíti a közlekedés módját. A bedesten és a bungalow házak építése folytatódik ”- mondta.

A régió legfontosabb létesítménye

Kijelentve, hogy a Yedikuyular síközpontot a régió vonzóközpontjává akarják alakítani, Hayrettin Güngör fővárosi polgármester elmondta: „A régióban nincs Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Adana és még Mersinig sem ilyen magas magasságú és hosszú idényű síközpont. a régión kívül pedig a Yedikuyular népszerűsítésével növeli Törökország vonzerejét, valamint nemzetközi szinten "- mondta.

Szálláshelyek

A folyamatban lévő tanulmányokról információkat osztva Hayrettin Güngör polgármester elmondta: „Tavaly eltávolítottuk a szabálytalan étel- és italgyártó létesítményeket a régióban. Új eladóházakat építettünk. Most fedett bazárokat hozunk a régióba. Fontos hely lesz, ahol helyi termékeink kiállíthatók. A létesítményünkben megvalósítjuk az első szálláshely-beruházást is. A 25 bungalóval szállást biztosítunk vendégeinknek a Yedikuyular síközpontban ebben a szezonban. - Sok sikert városunknak.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések