Az AFRAY integrálódik a projektben befejezett YHT fúrási és felmérési munkákkal

Az AFRAY integrálódik a projektben befejezett YHT fúrási és felmérési munkákkal
Az AFRAY integrálódik a projektben befejezett YHT fúrási és felmérési munkákkal

Az AFRAY projekt, amely Afmetonkarahisar polgármestere, Mehmet Zeybek választási ígéretei között szerepel, a Közlekedési és Infrastrukturális Minisztériummal közös erőfeszítésekkel integrálódik a nagysebességű vonattal (YHT).


A projekt végső állapotát tekintve Adem Sivri, a TCDD 7. regionális igazgatója bemutatott egy 3D-s animációs videót, amelyet Mehmet Zeybek elnöknek, Süleyman Karakuş, Murat Öner és Benol Kaplan elnökhelyetteseknek készített. Az YHT-vel integrált AFRAY segítségével a bejövő utasok gyorsabban elérhetik a belvárost Ali Çetinkaya állomáson keresztül. 7. Sivri regionális vezető kijelentette, hogy a projekttel kapcsolatos fúrási és felmérési munkák befejeződtek.

Az Afyon Kocatepe Egyetem (AKU) Ahmet Necdet Sezer Campus (ANS) megkönnyíti a városban tanuló hallgatók városba szállítását. KarşıyakaJelentősen hozzájárul a városi közlekedés megkönnyítéséhez azáltal, hogy áthalad a Yeşilyurt és Ali Çetinkaya környéken. Erenler, különösen az AKKUMULÁTOR, KarşıyakaAz AFRAY-t használó polgárok Yeşilyurt és Ali Çetinkaya városrészekből nosztalgia villamossal jutnak el az Ali Çetinkaya állomáson.

"UTASZTÓKAT FOGADNUK, HOGY YHT YHT A KÖZPONTBAN AFRAY-vel"

Megállapítva, hogy az AFRAY projektet a 2021-es beruházási programba tervezik beépíteni, Zeybek elnökünk elmondta, hogy a projekt a lehető leghamarabb befejeződik, és a polgárok szolgálatába áll. Megállapítva, hogy a munkamegosztás az AFRAY építése kapcsán történt, Zeybek elmondta: „Az állomásokat mi, mint önkormányzat, a többi részt pedig az állami vasútjaink valósítottuk meg. A vállalat, ahol a projektpályázat és a projekt elkészült, a múlt hónapban bemutatót tartott nekünk. Az előadás után konzultációs értekezletet tartottunk az érintett közintézményekkel és szervezetekkel. A megépített vonalat az Afyon-Gazlıgöl és az Eskişehir vasútvonalakkal párhuzamosnak tekintették. Mivel a hallgatónak hosszú sétára lesz az egyetem, új útvonalat határoztak meg. Kiszámoltuk, hogy sokkal hatékonyabb lenne, ha csatlakoznának a nagysebességű vonat vonalához, feltéve, hogy az egyetem előtt a kollégiumok területéről egy vonalat építenek, és két megálló van. Az útvonalhoz kapcsolódó projektmódosítások történtek. 7. Regionális Igazgatóságunk benyújtotta a projektmódosítást az igazgatósághoz, és az érintett projektcég is megvalósította. Most egy útvonalat a kívánt stílusban határoztak meg, és mindenki elfogadja.

"NAGYON JÓ PROJEKT VÁROSUNK FEJLESZTÉSÉRE"

Rámutatva, hogy létrejött egy útvonal, amelyet az egyetemen tanuló hallgatók könnyen használhatnak, Zeybek elnökünk a következőképpen folytatta beszédét; „A nagysebességű vasútállomásra érkező vendégeinket az elővárosi vonalon keresztül fogjuk összekötni a központtal. Célunk, hogy az állomásra érkező vendégeinket és látogatóinkat a Nostalgic villamossal a központba szállítsuk. Nagyon jó projekt városunk fejlődéséhez. Sok szerencsét Afyonkarahisarunknak. "


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések