KarşıyakaAz emberek elindították a „Fehér kocsi” aláírási kampányát

KarşıyakaAz emberek elindították a „Fehér kocsi” aláírási kampányát
KarşıyakaAz emberek elindították a „Fehér kocsi” aláírási kampányát

Köztársasági Néppárt Karşıyaka Kerületi elnökség, a Fehér Kocsi, amelyet Musztafa Kemal Atatürk használt belföldi útjain, amelyet az elmúlt hónapban eltávolítottak, mert a kedvezőtlen időjárási körülmények nem érintették. Karşıyakapetíciós kampányt indított, hogy múzeumká alakítsa.


CHP Karşıyaka M. Serdar Koç kerületi elnök tegnap az alsancaki állomás előtt a kérdéssel kapcsolatban, Karşıyaka Polgármester dr. Cemil Tugay sajtóközleményt tartott a párt vezetőivel és polgáraival. M. Serdar Koç párttagokkal a történelmi értékek védelme érdekében Beyaz Wagoné; CHP, hogy múzeumká alakítsa és a legjobb módon mutassa be az állampolgároknak Karşıyaka Petíciót indított a kerületi igazgatóság előtt "Ki nem állít nemzeti értékeket, nem tudja megvédeni a jövőjét" szlogennel, és mindenkit arra kért, hogy támogassa ezt az értelmes kampányt.

"Azok, akik nem állítanak nemzeti értékeket, nem védhetik meg a jövőjüket"

„Mi Karşıyaka Ş., Történelmi értékünkre, a Fehér Vagonra törekszünk. Tájékoztatjuk az összes izmiri lakost, hogy a Fehér Vagon mindenféle karbantartását elvégzik, amelynek Musztafa Kemal Atatürk annyi emléket halmozott fel, és hogy ezt a történelmi és értelmes feladatot a legjobb módon, a legőszintébb érzésekkel fogják teljesíteni. A "Fehér kocsi" számára Karşıyaka Polgármesterünk, dr. Ezúton is szeretnék köszönetet mondani Cemil Tugay-nak a támogatásért. CHP szlogennel: "Aki nem igényel nemzeti értékeket, nem tudja megvédeni a jövőjét" Karşıyaka Kerületi Igazgatóságként petíciós kampányba kezdünk. Célunk kétezer aláírás az elején. Meg akarjuk csinálni; Ezt a kocsit bevinni egy üveg harangba, elé vetni egy vetítővásznat, bemutatni írásos és vizuális tartalmakat, amelyek elmagyarázzák népünk számára a kocsi fontosságát, és ezt a kocsit egy védett szabadtéri múzeumká alakítják. KarşıyakaA Fehér Kocsi remekül fog kinézni a történelmi állomás előtt, amely városunk szívében található. Izmir lakói, CHP Karşıyaka Arra kérem Önt, hogy támogassa azt a standot, amelyet a Kerületi Igazgatóság előtt nyitunk meg. Városunk, amely eddig megőrizte értékeit és ereklyéit, ezentúl is megjelenik, ezt teljes szívemből hiszem. " mondott.csevegés


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar