Emek pályázik a Bursa Városi Kórház metróvonalra

Emek pályázik a Bursa Városi Kórház metróvonalra
Emek pályázik a Bursa Városi Kórház metróvonalra

Alinur Aktaş, Bursa fővárosi önkormányzat polgármestere, aki a társadalom minden szegmensével konzultálva vett részt a Bursa jövőbe vivő projektjeiben, a Bursa üzleti világának fontos neveivel találkozott az első „Munka, termelés, válltól vállig Bursaért” című programban.


Bursa fővárosi önkormányzat polgármestere, Alinur Aktaş, aki elkészítette a Bursa jövőbeli jövőképét meghatározó Városi Stratégiai Dokumentumot, a város összes dinamikájának nézeteit figyelembe véve 17 kerületre kiterjedő konzultációs értekezletekkel, elindította a „vállig a vállig a munkához, a produktív Bursa” programokat. İbrahim Burkay, a Bursa Kereskedelmi és Iparkamara elnöke mellett az autóipar, a textilipar, a gépipar, az egészségügy, az élelmiszeripar, a mezőgazdaság és az oktatás ágazatában márkává vált vállalatok tulajdonosai vettek részt az atatürki kongresszusi kulturális központ Beyazıt termében tartott találkozón.

Különös figyelmet fordítanak Khans területére

Alinur Aktaş polgármester az ülés elején rövid előadást tartott azokról a projektekről, amelyeket az elmúlt 3 évben Fővárosi Önkormányzatként valósítottak meg. Emlékeztetve arra, hogy az Emek - Városi Kórház vasútvonalat a Közlekedési Minisztérium építi meg, Aktaş polgármester elmondta, hogy a pályázatot néhány nap múlva megtartják. Figyelembe véve, hogy elkezdtek dolgozni a T2 vonalon, Aktaş polgármester megosztotta az üzleti világgal a kiemelkedő beruházásokat, különös tekintettel a Çekirge terasz projektre, az altıparmaki Millet Gardenre, a befejezett Alapítvány Városligetre, valamint a kezdők forgalmát megkönnyítő közlekedési beruházásokra. A Khans Area Çarşıbaşı Urban Design projekt viszont az üzletemberek legérdekesebb projektje volt. Megjegyezve, hogy a Vörös Félhold, az İşkur és a központi bank épületeinek lebontása befejeződött, és az ulucami minaretek most kezdenek megjelenni az úton, Aktaş polgármester hangsúlyozta, hogy a Bey palotával, Tophane és Hisar régióval fontos történelmi tengely kerül elő. Megállapítva, hogy Bursa valamennyi polgárának álma a Khans-térség megnyitása, az üzletemberek köszönetet mondtak Aktaş polgármesternek a Bursa presztízsét növelő projekt iránti elszántságáért.

Bízunk benned a legjobban

Emlékeztetve arra, hogy a társadalom minden szegmensének fontos felelőssége van Bursa jövőbeli jövőképének megvalósításáért, Aktaş polgármester elmondta: „Fővárosi Önkormányzatként igyekszünk egy modern Bursa-t építeni, megőrizve ősi adottságait. Célunk, hogy együtt értéket teremtsünk ennek a városnak. Ha ez a város idejön, ha Bursa Bursa lesz, akkor a támogatásának és a hozzájárulásának nagy része van ebben. Izgatottan várjuk Bursa-t. Hosszú út áll előttünk. Mindannyian felelősek vagyunk Bursa mellett, amely magas hozzáadott értékű iparral, minősített turisztikai zöldségekkel rendelkezik, a legjobb módon őrzi történelmi adottságait, és egészséges módon fejleszti modern arcát. Ebben a tekintetben te vagy az, akiben a legjobban bízunk és hiszünk. "Nincs más számlánk, mint hogy ezt a kapott bizalmat a legjobb módon juttassuk el a következőhöz."

Márkaberuházások a Bursa számára

Emlékeztetve arra, hogy egy városnak három alapvető okra van szüksége, például földrajzi gazdagságra, történelmi kulturális örökségre és helyi dinamikára a földrajz megtartásához, İbrahim Burkay, a BTSO elnöke elmondta, hogy sok város, amely a történelem központja volt, eltűnt, mert nem szolgálja a helyi dinamikát, és Bursa szerepet játszott az Oszmán Birodalomtól napjainkig, erős helyi dinamikával. Azt mondta, hogy továbbra is mintaváros. A BCCI 3 ezer tagja Törökország legnagyobb kereskedelmében, és hogy az ipari kamara, a Bursa termelési és exportprofilja Törökország egyik nem városában kijelentette, hogy Burkay elnök: "Bursa a projektünk minden területén, amelyet Törökország nevében hajtunk végre, hogy ott központ legyen. . BTSO-ként számos projektet hajtottunk végre az ágazatok számára városunk céljainak megvalósítása érdekében. A TEKNOSAB, amelyet a csúcstechnológiai termelési céljainkkal összhangban hajtottunk végre, a SME OIZ, amelyet kis- és középvállalkozásaink, az UYEM számára valósítunk meg, ami növeli Uludağ, kompetencia központunk, a cégek digitális átalakulását megvalósító központunk, a BUTEKOM és a GUHEM, a világ egyik legjobb 46 központjának vonzerejét. Az elmúlt 5 évben projekteket hoztunk Bursába. " mondott.

A termelésre kell összpontosítanunk

Megállapítva, hogy Bursának nagyobb termelésre kell összpontosítania, és termelésével folytatnia kell növekedését, Burkay elnök elmondta: „A társadalmak társadalmi és gazdasági folyamatának változása szükségessé teszi a térbeli átalakulást is. Városunk jelenlegi területrendezésében az ipari és raktározási területek csak 11 ezrelék arányban részesülnek a 8 ezer négyzetkilométer teljes területről. Másrészt az iparunk által a városgazdaság számára biztosított hozzáadott érték eléri a 46 százalékot. Annak érdekében, hogy versenyképes struktúra jöhessen létre, lehetővé téve a megnövekedett területrendezési kapacitást és az integrált, termelésorientált csúcstechnológiát ösztönzőkkel és Bursa új generációjával, Törökország továbbra is központi szerepet játszik a vagyontermelés gazdaságában "- mondta. Törökország első elnöke megjegyezte, hogy 1961-ben Bursa Burkay-ban létrehozták az OIZ-t: "Ma Törökország Bursa második városa az exportunk szempontjából ebben az időszakban. Ez a siker azoknak köszönhető, akik részt vesznek ebben a beruházásban. Bursa 17 szervezett ipari zónával rendelkező város. BTSO-ként számos projektet hajtottunk végre városunk különböző területein. Mi, Bursa üzleti világaként, Fővárosi Önkormányzatunkkal együtt továbbra is értéket adunk városunknak ”.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar