Sakarya elnyerte a kerékpárbarát város címet

Sakarya elnyerte a kerékpárbarát város címet
Sakarya elnyerte a kerékpárbarát város címet

Nagy lelkesedéssel tartották a 2020-as UCİ Mountain Bike Marathon Világbajnokság nyitóünnepségét. Ekrem Yüce elnök elmondta: „Megnyitjuk a 2020-as Mountain Bike Maraton Világbajnokságot, a világ legrangosabb kerékpáros szervezetét. A világ legambiciózusabb kerékpárosai és csapatai fognak itt versenyezni. Ezenkívül Sakarya lett a 12. város, amely megérdemelte a "Kerékpárbarát város" címet, amely a világ 13 városának tulajdonában van. - Sok sikert városunknak.


Nagy lelkesedéssel rendezték a Napraforgó Kerékpár-völgyben a 2020-as UCI Mountain Bike Marathon Világbajnokság nyitóünnepségét. Az Ekrem Yüce fővárosi polgármester által szervezett programon részt vett Çetin Oktay Kalkan kormányzó, Çiğdem Erdoğan Atabek helyettes, Lütfi Dursun főügyész, Fatih Kaya tartományi rendőrfőkapitány, SAU rektor Prof. Dr. Fatih Savaşan, a SUBÜ rektora Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, a Mountain Bike Világbajnokság tisztviselője, Simon Burney, a török ​​kerékpáros szövetség elnöke, Erol Küçükbakırc és Berat Alphen alelnök, a politikai pártok képviselői, a civil szervezetek képviselői, újságírók, és sok polgár vett részt rajta. 2020 országból összesen 30 sportoló indul a 104-as Mountain Bike Maraton Világbajnokságon, amelyet táncbemutatókkal, BMX show-val, kötéllel és videós műsorokkal nyitottak meg.

első Törökországban

Erol Küçükbakırc, a törökországi kerékpáros szövetség elnöke, az ünnepség bajnokságának nyitóbeszédét mondva: "Ma megtaláltuk az utolsó felkészülést. A világbajnokságot holnap után rendezik. Ez lesz az első Törökországban. Sakaryának szánták. 50 éve iszom a sporttal. A Sakarya volt a legszebb szervezet, amit valaha láttam. A létesítmény elkészült, és hazánk minden pontjáról támogatást nyújtanak az aktív élethez. Ehhez mindenki, főleg elnökünk járul hozzá. Mindig támogattuk az ilyen szervezeteket, és meg is fogjuk tenni. Köszönetemet szeretném kifejezni mindenkinek, aki itt közreműködött. Köszönök mindenkinek - mondta.

Sakarya egy másik

Ekrem Yüce elnök, aki szavait azzal kezdte, hogy üdvözölte a városunkba a világ minden tájáról érkező vendégeket, azt mondta: „Minden, amit az emberiség a létrehozásának napja óta a paradicsomról álmodott, jelen van Sakaryánkban. Óriási természet, a zöld szinte minden árnyalata. Tenger, tavak, hegyek, fennsíkok, termékeny síkságok, tiszta levegő. Mindegyikünk a Sakaryánkban van. Javaslom, hogy nézze meg, mielőtt elhagyja városunkat. Biztos lehet benne, hogy Sakaryát érdemes megnézni ezekben az őszi szép időkben. Minden vendégünk azt mondta: "Üdvözöljük városunkban."

Világbajnokok a Bicycle Valley-ben mérik össze tudásukat

Ekrem Yüce elnök elmondta: „A Napraforgó Kerékpár-völgy olyan létesítmény, amely messze megelőzi a világ példáit. Jelenleg a világ legmodernebb és legfunkcionálisabb kerékpáros pályáján vagyunk. Mától megnyitjuk a 2020-as Mountain Bike Maraton Világbajnokságot, amely a világ legrangosabb kerékpáros szervezete, méltó ehhez a létesítményhez. A világ legambiciózusabb kerékpárosai és csapatai fognak itt versenyezni. Ma a valós értelemben vett legendákkal vagyunk. Remélem, holnap megszervezzük versenyeinket. Hosszú ideje keményen dolgozunk. Versenyzőink biztonsága érdekében nagyon szigorúan ellenőriztük a pályánkat. Átalakítottuk létesítményünket, hogy kielégítsük sportolóink ​​és vendégeink minden igényét ”.

Sakarya szereti a kerékpározást

Legfelsőbb elnök ", amelynek az első, Törökországban megrendezett kerékpáros bajnokságnak ad otthont, nagyon boldogok vagyunk. Mert Sakarya egy város, amely szereti a kerékpározást. A kerékpár életünk számos pontján létezik. Kerékpárjainkkal iskolába járunk, dolgozni és vásárolni. Tudod, létezik egy "Világkerékpár-barát városi cím" elnevezésű nemzetközi cím, amely a világon csak 12 városnak van. Minden kritériumunkat teljesítettük, és 12. városunk, Sakarya, amely megérdemli a kerékpárbarát város címet a világ 13 városában. Sok sikert városunknak. Ezen felül városunk ad otthont a május 15-16-án megrendezésre kerülő BMX világbajnokságnak. Először elnökünknek, Recep Tayyip Erdogan úrnak és az elnökségnek SözcüKöszönetemet szeretném kifejezni İbrahim Kalın úrnak és mindenkinek, aki hozzájárult a Sakarya nevében a bajnokság megszervezéséhez. ”

Sakaryában 72 szín található

Çetin Oktay Pavement kormányzó elmondta: „Sakarya a természet és a kultúra városa. Mindenekelőtt egy város, ahol csodálatos emberek élnek. A tolerancia városa, ahova az emberek a világ minden tájáról érkeznek és elvegyülnek. Azt mondjuk, hogy 7 szín van a világon, de Sakaryában 72 különböző szín van. Látható ez az élet minden területén, a művészetétől a konyhájáig. Sakarya egy olyan város, amelynek jövőképe és küldetése van. Olyan városban tartózkodik, ahol vendégszeretettel fogadja az egész világot. Ön egy olyan városban van, ahol ennek a gyönyörű eseménynek ad otthont. Büszkévé teszünk, hogy ez a 13. kerékpárbarát város a világon. Büszkék leszünk arra is, hogy megrendezhetjük a májusban megrendezésre kerülő versenyt. Gratulálok elnökünknek, aki büszkévé teszi Sakaryát, aki éjjel-nappal együtt dolgozik csapatával. A pandémiás folyamat során a lehető legjobban befejezzük a szervezést. Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki részt vett, különösen elnökünknek ”.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar