Felavatták a Seymen hulladéklerakó gázüzemét

Felavatták a Seymen hulladéklerakó gázüzemét
Felavatták a Seymen hulladéklerakó gázüzemét

Az İBB elnöke, Ekrem İmamoğlu avatta fel a Seymen hulladéklerakó gázenergia-termelő létesítményének 1. szakaszát, amely a világ legnagyobb projektje lesz, amely a befejezés után egyetlen területre telepített hulladéklerakóból származó energiát termel. Megosztva azt az információt, hogy jelenleg 90 ezer háztartás látja el Seymen villamos energiáját, Imamoglu elmondta: „Amikor elérik a teljes kapacitást, ez a 90 ezer háztartás 465 ezer háztartás villamosenergia-fogyasztásának felel meg. Más szavakkal, ez 60 millió fát, 2 millió 300 ezer járművet jelent a forgalomból. - A számok megadásával újra és újra elmondom a seymeni létesítmény fontosságát; Azt mondván, hogy az ilyen létesítményeknek soha nem szabad elhagyniuk az elménket, meg kell találniuk a helyet az országunk prioritásait érintő lépésekben "- mondta Imamoglu." Ez a hozzáállás nagyon fontos recept, amelyet alkalmazhatunk pénzünk és tőkénk megfelelő felhasználása, megfelelő befektetésekhez való irányítása, állandó értékek létrehozása és az országunk gazdasági nehézségeiből való kilépés érdekében. Isztambulban elköteleztük magunkat, hogy mindezen elveknek megfelelően cselekszünk. Aláírásunk ezen elkötelezettség alatt áll. - Soha nem mondunk le erről kötelességünk minden pillanatában.


Isztambul Fővárosi Önkormányzat (IMM) elnöke, Ekrem İmamoğlu részvételével tartották meg a Seymen hulladéklerakók gázenergia-termelő létesítményének 1. szakaszának megnyitását, amely a világ legnagyobb projektje lesz, amely a befejezés után egyetlen területen telepített hulladéklerakó-gázból fog energiát termelni. A CHP elnökhelyettese, Ahmet Akın, a CHP Isztambul Turan Aydoğan helyettese, Silivri polgármester, Volkan Yılmaz, Büyükçekmece polgármestere, Hasan Akgün és az IMM felső vezetése jelen voltak a megnyitóra tartott ünnepségen. İSTAÇ A.Ş., aki nagy erőfeszítéseket tett a létesítmény építésében, és a közelmúltban a Kovid-19 miatt halt meg. Müzeyyen Canlı, Mustafa Canlı vezérigazgató felesége is "díszvendégként" vett részt az ünnepségen. Az első beszédet az ünnepség előtt elmondta: İstanbul Enerji A.Ş. Mehmet Aslan Değirmenci vezérigazgató részletes információkat adott a létesítményről.

A MUSTAFA CANLI NEM FELELŐDT
Miután az İmamoğlu molnárok helyszíni mikrofonja, beszéde, "egy nagyon értékes projekt Isztambul és Törökország nevében az indulás tiszteletére, örömöm és büszkeségem van" szavakkal kezdődött. Kihangsúlyozva, hogy a Kömürcüoda és Odayeri létesítmények mellé újabb hatalmas erőművet telepítettek, İmamoğlu emlékeztetett arra, hogy a projekt körülbelül 8 éves múltra tekint vissza. Megállapítva, hogy sok pénzügyi probléma merül fel ezzel a folyamattal kapcsolatban, İmamoğlu aláhúzta, hogy amint munkába kezdtek, újra megbeszélték a projektet a csapatukkal. „Mint minden területen, hogyan tudjuk a lehető leghatékonyabban befejezni a folyamatot erőforrásaink, energiánk és időnk megfelelő strukturálásával, hogyan juttatjuk el Isztambulunkat; Mondván, hogy megépítettük ezt az utat ”, İmamoğlu külön bekezdést szentelt néhai Alive-nak, aki hozzájárult a folyamathoz. Imamoglu kifejezte érzéseit: „Természetesen értékes barátunkat vesztettük el azok közül az útitársak közül, akiket említettem ebben a folyamatban. İSTAÇ A.Ş. Elvesztettük vezérigazgatónkat, kedves testvérünket, Mustafa Canlıt. Szeretnék köszönetet mondani tisztelt feleségének, Mrs. Müzeyyennek, hogy idejött és megtisztelt minket, kegyelmet kívánok neki, és azt mondom: „Legyen a hely paradicsom”.

"A globális felmelegedés és az éghajlatváltozás létfontosságú kérdések"
Megjegyezve, hogy a környezet a világ egyik fő napirendi pontja, İmamoğlu hangsúlyozta, hogy az olyan fogalmak, mint az éghajlatváltozás és a globális felmelegedés, a legfontosabb létfontosságú kérdések. Rámutatva, hogy figyelembe kell venni a tudósok figyelmeztetéseit a világ ezen rossz menetéről, İmamoğlu azt mondta: „A mai világban véleményem szerint a legnagyobb hazafiság a környezetvédő identitás. Ez nagyon értékes. "Ha gyermekeire, életére, jövőjére, életére gondol és nagyon szereti szülőföldjét, soha és soha nem szabad elfelejtenie, hogy a legnagyobb hazaszeretet az igazi környezetvédelem." A Környezetvédelmi és Várostervezési Minisztérium elkészítette a "Környezeti mutatókról szóló jelentést", amely megosztja az İmamoğlu "Sajnos Törökországunk, a levegőnk és a vizünk piszkos." Sajnos a vízhiány hazánk nevében áll az éghajlatváltozás és az általunk okozott károk miatt. Különösen a peszticidek használata ér el nagyon komoly számokat. Mindannyian halljuk, ismerjük és követjük, hogyan csökkennek nap mint nap az erdőink és az őshonos fajaink. E veszélyes tendencia ellenére hazánkban a környezetvédelmi kiadások sajnos csökkennek, nem is beszélve a kívánt növekedésről ”.

"LÁTUNK" Kincset ", amikor néhány adatot megnézünk"
Részletes adatokat közölve a környezetszennyezésről és a világra váró veszélyekről, İmamoğlu arra figyelmeztetett, hogy a festmény "nagyon fájdalmas". Megállapítva, hogy az asztal „a gondatlansággal párhuzamosan fut”, İmamoğlu azt mondta: „Ez mindannyiunk politikusának polgármestere, adminisztrátorai, kormánytisztviselői; ezek mindegyikünk felelőssége és amit meg kell fogalmaznunk. Ezzel a felelősséggel szemben, amikor néhány adatot megnézünk, azt látjuk, hogy árulás előtt állunk. Ebben az országban és ebben a szeretett városban az elmúlt 15 évben tapasztalt rossz környezeti viszonyok és rossz gyakorlatok sajnos olyan magatartást alakítottak ki, amelyet árulásnak nevezhetünk. Különösen a hivatalba lépésünk óta értékes számára, hogy mindig emlékeztesse, amint azt már minden pillanatban elmondtuk, hogy egyik témánk a környezet. Ezért helyezzük az első helyre a zöld fogalmát, miközben zöld, korrekt és kreatív várost helyezünk el. Ehhez fontosságot tulajdonítunk a zöld területek megnyitásának és fejlesztésének ”.

"A KANAL NEM ISTANBULI, NEKEM SZÜKSÉGEM EZEK A STÍLUSBEFEKTETÉSEK"
Törökország átadása az olajtól és a földgáztól függ. İmamoğlu: "Ez a fajta befektetés csökkenti ezt a függőséget, aláhúzta, hogy mennyire kell valóban a nemzeti és értékes Unsui mozgatásához. Pontosan ezen okok miatt, nemcsak Isztambulban, Törökország értékes terjeszteni az ilyen ingatlanok egészét. Van egy pont, amelyet továbbra is kimondunk, fáradtság nélkül. Pontosan ilyen produktív munkák, ilyen produktív projektek, miközben a munka hihetetlen értéket jelent Törökország számára mind az İstanbul'umuzda, mind az ilyen projektek esetében, míg a Channel Istanbul nevet kapta, Isztambul teljesen felesleges, felesleges, Törökország napirendje elfoglalja és Isztambul is Szeretném ezt bejelenteni polgárainknak, aláhúzva, hogy forrásokat fogunk elkülöníteni egy olyan projektre, amely elárulja a környezetét, amely Isztambult szolgálja, népét szolgálja és hazánkat szolgálja ”- mondta.

"AMIKOR AZ ENERGIA OLCSÓBBAN LESZ, ÚJ FOGLALKOZÁSI TERÜLETEK LÉTREHOZNAK"
Hangsúlyozva, hogy tudják, hogy a különféle ágazatokban a termelés volumene növekszik az energia olcsóbbá válásával, İmamoğlu hozzátette, hogy új foglalkoztatási területek jönnek létre így. Megállapítva, hogy a hulladéklerakó gáz energiává történő átalakítása értékes és pozitív hatásokat eredményez a környezettől a gazdaságig, az emberi boldogságtól a lakosságig, az Imamoglu a következő információkat közölte a létesítménnyel kapcsolatban: „Ez egy 220 hektáros erőmű, amelyet 6 hektáros hulladéklerakó területen létesítettek. 10 ezer négyzetméter zárt terület. 133 millió 500 lírába kerül nekünk. Ezt a költséget önkormányzatunkban valóban elértük a tőkemegtakarítások szoros felhasználásával. Ezenkívül az EMRA-val kötött megállapodásnak megfelelően 12. január 2047-ig engedélyt kaptunk. Az első szakaszban körülbelül 12 megawatt teljesítmény 17 gázmotorral történő szállítását a minisztérium végezte. Az energiapiacon keresztül is elkezdtük az energia értékesítését a nemzeti rendszer számára. Valójában jelenleg olyan energiát termelünk, amely megfelel 90 ezer háztartás éves villamosenergia-szükségletének. Más szavakkal; Mindannyian szeretünk fákat ültetni, ez 11 millió 500 ezer fa telepítését jelenti. Ez azt jelenti, hogy 435 ezer jármű nincs forgalomban. Remélhetőleg 25 megawattra növeljük ezt a helyet, és folyamatosan növeljük a folytonosság megszerzésével. Amikor eléri a teljes kapacitást, ez a teljesítmény 90 megawatt lesz. Ebben az értelemben remélem, hogy ez lesz az első létesítmény a világon a jelenlegi értékekkel. Törökország számára, és büszkék vagyunk komolyan. Ez egy értékes projekt, amelyet akkor hozunk az isztambuli emberek elé, amikor városunk drága pénzét fillérig elköltik, jól ellenőrzött módon. Amikor eléri a teljes kapacitást, ez a 90 ezer háztartás 465 ezer háztartás villamosenergia-fogyasztásának felel meg. Más szóval, ez azt jelenti, hogy 60 millió fa, 2 millió 300 ezer jármű hagyja el a forgalmat. "

"Az IMM 26 millió dolláros nyereséget biztosít 776 év alatt"
- A számok megadásával újra és újra elmondom a seymeni létesítmény fontosságát; Azt mondván, hogy az ilyen létesítményeknek soha nem szabad elhagyniuk az elménket, meg kell találniuk a helyet az országunk prioritásaival kapcsolatos lépésekben ”- fejezte be beszédét Imamoglu a következő szavakkal: Fontos recept. Isztambulban elköteleztük magunkat, hogy mindezen elveknek megfelelően cselekszünk. Aláírásunk ezen elkötelezettség alatt áll. Soha nem mondunk le erről missziónk minden pillanatában. Remélem, amikor megnézzük ennek a megoldásnak a végeredményét, ez az intézmény 25 millió líra áramot adott el 2 nap alatt is. Az év végére jövedelmünk eléri a 11 milliót. Remélem, hogy amikor jövőre növeljük kapacitásunkat, ez eléri az évi 200 millió lírát. Arra számítunk, hogy ez a projekt bevételeit további beruházásokkal 2047 milliárd USD-re növeli 1-ig. Figyelembe véve, hogy ebből a jövedelemből 137 millió dollárt költenek a hely fejlesztésére és létesítményeinek kiadására, az IMM 361 év alatt 26 millió dollárt fog keresni az itteni projektünkből.

"NÖVEKEDIK A 16 MILLIÁS ISTANBULI EMBEREK ÉLETSZABÁLYA"
„Mindezeket a jövedelmeket zöldebb, kreatívabb és okosabb Isztambul, igazságosabb Isztambul számára fordítják. Együtt sokkal jobb szintre emeljük 16 millió isztambuli életszínvonalát. Ebben az értelemben nagyon értékes elem számunkra az a pont, hogy minden munkánk a társadalom, a nemzetünk, az országunk és az egész emberiség javát szolgálja. Őszinte köszönetet mondok minden vezetői barátomnak, akik minden erőfeszítéssel odaadtak a folyamatnak. Mindenkinek teljes szívvel tapsolok. Egészség a munka és a mindenki számára. És különösen a környezet, különösen a város hulladékgazdálkodása és különösen az energia megszerzése, amely ennek a folyamatnak a végső értékes eredménye, soha és soha nem fog lemaradni befektetési alapelveinkben. Kívánom, hogy a Seymen hulladéklerakó gáztermelő létesítménye egész városunknak, országunknak és Isztambulnak előnyös legyen. Végezzünk egy poénnal: Azt mondtuk, hogy "fiatalom van". Azt mondtuk, hogy "izgalmunk nagy". Tegyük hozzá ma; az energiánk is nagyon magas most. "


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések