Zeybek polgármester tájékoztatást adott Karaismailoğlu miniszternek az AFRAY projektről

Zeybek polgármester tájékoztatást adott Karaismailoğlu miniszternek az AFRAY projektről
Zeybek polgármester tájékoztatást adott Karaismailoğlu miniszternek az AFRAY projektről

Az önkormányzathoz látogatott Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter, aki számos látogatás és kapcsolatfelvétel céljából érkezett Afyonkarahisarba.


Afyonkarahisar Gökmen Çiçek kormányzója, Afyonkarahisar AK párti képviselők, Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, az MHP Afyonkarahisar helyettese, Mehmet Taytak, a TCDD vezérigazgatója, Ali İhsan Uygun, Hüseyin Ceylan Uluçay, az AK párt tartományi elnöke, Burhanettin Çoban, a tartományi közgyûlés elnöke, Ziya Coşkun Karadeniz, az AK párt központi körzetének elnöke, Ethem Karahan ifjúsági tagozat elnöke, Adem Sivri, a DDY regionális igazgatója és a minisztériumi bürokraták kísérték.

A FOLYAMATOS ÉS TERVEZETT BEFEKTETÉSEKET VITATKOZTÁK

A látogatás során Zeybek polgármester örömét fejezte ki amiatt, hogy az önkormányzatban Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális minisztert látta vendégül. Információt nyújtva Karaismailoğlu miniszternek az AFRAY projektről, amely nagyban hozzájárul a városi közlekedéshez, Zeybek polgármester megköszönte támogatását. Zeybek polgármester, ismertetve a projekt előrehaladását, eszmecserét folytatott a Zafer téri PTT és Telecom épületekről is.

Nyilatkozatot téve a látogatásról, Zeybek polgármester elmondta: „Tájékoztattuk miniszterünket a városunkban megvalósítandó projektekről. Kifejezték, hogy támogatni fognak minket mint szolgálatot. Mindent megteszünk azért, hogy gyönyörű városunkat Afyonkarahisar egy jobb pontra vigyük. Minden Afyonkarahisarért szól ”.

"AFYONKARAHİSAR HŐSÖK VÁROSA"

Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter Mehmet Zeybek polgármesternek kívánta sikeres munkájának folytatását, és kifejezte, hogy minisztériumként mindenféle támogatást megadnak. Nagy örömét fejezve ki Afyonkarahisar, a hősök városának felkereséséről, Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter kijelentette: "Ezen az úton egyetlen álmunk, amelyet Afyon számára a holisztikus fejlődés célkitűzésének tűztünk ki, az az, hogy értékes műveket hagyjunk a jövő generációinak."

Zeybek polgármester sakkkészletet és nemezből készült imaszőnyeget ajándékozott Karaismailoğlu miniszter úrnak a látogatás emlékére. Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter aláírta Afyonkarahisar önkormányzat tiszteletkönyvét a látogatás emlékére.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések